Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes feljelenteni őket?

Érdemes feljelenteni őket?

Figyelt kérdés
Most már több éve pár fiatal a lépcsőházunkban, szemetel,cigizik,vihorászik rendszeresen, esténként, ami nagyon zavaró, többszöri felszólítás ellenére sem mennek el, vagy ha elmennek csak addig amíg a helyiségben tartózkodom, holott ők nem is ebben a tömbben laknak. Nagyon zavaró mert felhallatszik hozzánk. Ha feljelentem őket akkor csinálnak velük valamit?

2015. jan. 5. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az függ attól is hogy hány évesek.
2015. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feljelenteni ilyesmiért bizonyára fel lehet őket, de történni semmi nem fog, ez szinte bizonyos. Én kinyomoznám, hol laknak, aztán megkeresném a szüleiket és előadnám a történetet. Aztán vihoghatnak, ha lesz még kedvük. Elég csak követni őket hazáig. Ha panelban laknak, akkor meg kell állítani egy ottlakót (aki éppen kijön az ajtón) és meginterjúvolni, hogy melyik lakásban is lakhatnak az illetők.
2015. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóltam a szüleiknek semmi nem történt...
2015. jan. 6. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!