Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Exférjem velem csalta a...

Kecco kérdése:

Exférjem velem csalta a nőjét. Megelégeltem, kinyomtattam, elküldtem a mailjeit a nő családjának. Exem szülei felkerestek a munkahelyemen, kiabáltak, megfenyegettek, hogy összetörnek, és többször nem normálisnak neveztek. Érdemes feljelenteni őket?

Figyelt kérdés
Mindezt a főnököm előtt tették. Színesíti a dolgot, hogy exanyósom takarítónő a munkahelyemen.

2012. ápr. 25. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Feljelentheted, de a levelek írója és címzettjei is megteheti ezt veled.
2012. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hogy is volt az István, a királyban?


"Kard által vész, mind, ki kardot ragad..."

2012. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érdemes bizony. Koppints az orrukra, mert nincs joguk a munkahelyeden botrányt rendezni. Vannak ingyenes jogsegély szolgálatok, kérj tanácsot!
2012. ápr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az emailek címzettje én voltam. Találkáért könyörög bennük, meg arról ír, hogy nem bír kiverni a fejéből, a barátnőjét nem szereti, stb. A nőt többször kértem, állítsa le az exférjemet, mindhiába. Ezért fordultam a nő szüleihez, hátha ők tudnak tenni valamit...
2012. ápr. 26. 01:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy világos legyek: nem az exférjem szüleinek küldtem el a méleket, mégis ők jöttek be hozzám cirkuszolni. Ami szerintem sem egy munkahelyre való.
2012. ápr. 26. 01:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, te akartál válni, elváltatok, az exférjed mégis veled akart lenni, összefeküdtél vele, pedig tudtad, hogy van barátnője. Utána meg elküldöd a leveleit egy harmadik személynek, és csodálkozol, hogy botrány lesz belőle. Hát te se vagy jobb a Deákné vásznánál...

Alapból ha elváltál, nem kellett volna az exférjeddel összefeküdni. Le lehet tiltani az e-mailjait, a telefonját, stb. De legyezgette a hiúságodat, hogy még mindig fut utánad...

2012. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy nem munkahelyre való, s ezért a munkaadód feljelentheti őket, illetve felmondhat neked.

Azt értem, hogy te vagy az e-mailek címzettje, de a levéltitok a küldő joga is. Hiába neked jött, annak tartalmát csak a küldő beleegyezésével ismerheti meg más.

Az, hogy mások tették szóvá a lépésed, mint akinek továbbítottad, azt mutatja, magadra maradtál ebben a nemtelen csatádban.

2012. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ad egy: Nem én akartam válni, hanem ő. Ad kettő: lehetetlen levakarni, folyamatosan kitalál dolgokat, hogy találkozzam vele, a hízelgéstől a fenyegetésig. Ad három: a levelek továbbításával szerettem volna levakarni, és úgy néz ki, sikerült, mert eddig még nem jelentkezett, bár már máskor is volt ilyen szünet... Nyolc éve egyedül vagyok, ha lefekszem a gyermekeim apjával, az legfeljebb hiba, de nem bűn. És végül: ez az egész magánügy, nem munkahelyre való! És a legjobb az egészben: a főnököm bejelentést tett a jegyzőnél, hogy veszekedtem a munkahelyemen! Mikor ő utasított, hogy jöjjek oda, és beszéljek a feldühödött párral, akik kiabáltak, fenyegetőztek, miközben az én hangomat nem hallották a szomszéd helyiségben a kollégák...

Az, hogy kinek mit küldök szabadidőmben, magánügy. Ha a volt férjem nem csalja meg a nőjét, és nem küld nekem többszáz emailt, akkor én se tudok továbbküldeni semmit! De ehhez mi köze van exanyósoméknak? Nem nekik írtam! A címzettek és az exférjem is felnőtt emberek, ha bármi problémájuk van, tudják jelezni!

2012. ápr. 27. 05:06
 9/14 A kérdező kommentje:
És nem vagyok egyedül, mert a városomban sokan ismerik exférjem családját, és sokan azt mondják rájuk, hogy nem normálisak.
2012. ápr. 27. 05:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom letíltani az emailjeit, telefonját, mert a néha muszáj vagyunk kommunikálni, két közös gyerekünk van, akiket hol visz, hol nem visz láthatásra, és én szeretem tudni, hogy a következő hétvégén viszi e őket, hogy tudjunk mi is programot tervezni.
2012. ápr. 27. 05:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!