Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság a tini lányok miért...

Manapság a tini lányok miért buknak inkább mindig a szép fiúkra mint az erős, izmos fiúkra?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig azt hittem, a lányoknak erős pasi kell, de rájöttem hogy szép. normális ez?

2015. jan. 6. 07:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A lányoknak, nőknek nem az erős kell . Inkább azok kellenek nekik akikből " papucsot " tudnak csinálni.
2015. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

hát igazából a kretén,bunkó pasikat szeretik...


Msnapság a kedveségedet csak akkor köszönik meg ha egy „ídôsebb” hölgynek segítünk :)

sajna csak ôk :/

+1-2 lány de azok ritkák :/

2015. jan. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Változott a divat.

Keress ritkább feleségnek való lányokat.Könnyű rájuk ismerni mert okosak és kevesebb életélményből is leszűrik a konzekvenciákat,de ha csak arra kell akkor jók a rin gyók is.

Azokat meg csak úgy tudod felszedni,ha követed a divatot,vagy rohadt jó dumát fejlesztessz ki.

2015. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Ő okés, hogy az -egyedi- tömegnyomoronc palik kellenek,

a ténylegesen egyedien kinéő,sportos alkatú figurák meg nem. pld: [link]

mikor néztem róla egy videót, anyám bejött és azt hitte, hogy én vagyok :) (zenész egyébkén) Másik amit észre vettem, hogy élj a mának, most legyél gazdag, menő csávókat szeretik még, az már nem számít nekik, hogy konkrétan olyan irányba tanulok tovább, ahol konkrétan merően jól tudok keresni...

2015. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondok példát. Hasonlítsunk össze 2 világsztárt, mondjuk Justin Biebert és Brock Lesnart. Mindketten eléggé ismertek, és nyilvánvalóan látszik ki az erősebb, de mégis mintha Justin Biebert a lányok jobban szeretik mert szerintük ő a szebb, pedig Brock Lesnarnak is ugyan úgy van tehetsége, meg izmosabb is jóval.
2015. jan. 6. 18:53
 6/16 anonim ***** válasza:

Justin Biebert csak a tini lányok között híres az éreteb nôk tesznek a fejére!

mindenki mondja hogy Justin Biebert ilyen kiskorúan már tehetséges a szomat! Michael Jackson 2x fiatalabban kezdte az énekes kariert és szerintem 100x jobb énekes...

2015. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

ja de mióta justin bieber neked ez a csávó?

amúgy meg előbb volt ez a figura, 2009-as kép róla ;)

2015. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

[link]

Amúgy arcomat tekintve full ugyanígy nézek ki.

2015. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Talán mert a kigyúrt fiúk között több a bunkó.
2015. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Én 14 vagyok és szerintem fontos hogy egy fiú kigyúrt legyen de az fejét helyezem 1. helyre.

A normális fiúk sem segg alapján választanak barátnőt.Persze az sem elhanyagolható szempont.(!)

2015. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!