Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolog már az, hogy...

Milyen dolog már az, hogy feltettem egy videójátékkal kapcsolatos kérdést, egy hete és senki sem válaszolt rá?

Figyelt kérdés
Azóta el vagyok akadva a játékban, ó biztosan ha azt írnám, hogy még mindig szűz vagyok és emellett pedig felakarom húzni magam egy fára, akkor ott már 18 válasz lenne 10 perc alatt!
2015. jan. 6. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
melyik a kérdés?
2015. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már nem is emlékszem rá, csak annyi, hogy a Dragon Age-be elakadtam Ozammarba, mert azokat a rohadt törpéket nem tudom legyőzni a viadalba.


De jaj, ezért depressziós vagyok és készítem a kád vízet meg a dzsiletpengét, csak valaki segítsen!

2015. jan. 6. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:

"csak valaki segítsen"

küldjünk pengét? vagy netán a víz a probléma?


Google a barátod,

Wiki a barátnőd,

Youtube a szeretőd!


használd a kereső lehetőségeket...youtube-on szerintem találsz választ...de a googleben tudsz találni olcsó pengét és vizet ha arra van szükséged...

2015. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, biztos azért nem válaszol senki, mert a rohadt kis szűzike öngyilkosjelölteket inkább le kell beszélni róla.
2015. jan. 6. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet a sok szűz elveszi a GYK erőforrást...és a sok válaszoló inkább oda ír...
2015. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valamire nem érkezik válasz, az általában 1 dolog miatt szokott lenni: senki nem tudja rá a választ. Ilyen egyszerű..
2015. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"senki nem tudja rá a választ"

majd ha Chuck Norris elkezd GYK-zni minden kérdésre AZONNAL kapun választ...sőt a még fel sem tett kérdésekre is! a "terhes vagyok?" kérdésekre is tudja a választ...még azokra is amiket fel sem tettek!

2015. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!