Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Violetta rajongók! Ti mit...

Violetta rajongók! Ti mit szóltok ehhez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A facebook-on több oldal is van, ami elég bosszantó. Amolyan ,,Violetta utálók,,. Akik azzal töltik szabadidejüket, hogy képeket szerkesztgetnek róla. És én magamtól azt kérdezem, hogy ,,nincs jobb dolguk?!? ők se örülnének, ha ilyen képek jelennének meg róluk...,, És ez szerintem felháborító!!!! Ennél még az is jobb lenne, ha nagy ívből lefosnák. És ezek szerint az ilyeneket nagyon is érdekli a Violetta. mert ha nem érdekelné őket akkor nem csinálnának ilyen oldalakat. És kérem, aki utálja a Violettát az ne írjon mert nem őt kérdeztem, hanem a fanokat, és azokat, akik nem utálják.

#sorozat #utálat #Disney #fan #imádat #Violetta #utálók_vs_imádók #likers
2015. jan. 6. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
én is láttam már néhány ilyen oldalt... kicsi olyan mintha azért csinálnák hogy lássák hogy ők nem szeretik... mintha büszkék lennének rá hogy ők nem szeretik ha szimplán nem tetszene nekik akkor gondolom nem is foglalkoznának vele... de a violetta egész rajongótáborának létszámához képest az övéké elenyésző...
2015. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyetértek béjbiiii!!! Pont ezt nézegettük a minap az LB-mel és ez tényleg rohadtul felháborító!!!! A k u r v a any'jukat nekik!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 energy500 válasza:
hogy őszintén megmondjam én sem szeretem a violettát viszont elégé óvsztén dolog az hogy egy olyan filmet mint ami ez igy kiparodizáljanak megszégyenítsenek ha ők egy ilyen sorozatot tudnak öszehozni akkor majd ők is megmonddhatják a véleményüket hogy nekik mi nem tetszik a filmben
2015. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd felnőnek!

Nem tudják, hogy milyen szánalmas az, amit csinálnak.

Szerintem azt hiszik, hogy ezzel különbek lesznek, merthogy ők milyen felvilágosultak és okosak, hogy meglátták, hogy a Violetta nem jó.

Nem tudják mi az igazi nagy probléma a világban.

Szerintem nem kell velük foglalkozni. Martina meg a többi szereplő úgysem nézegetik ezeket, mert van jobb dolguk is. És természetesen, ami ilyen nagy kultusznak örvend, mint a Violetta, annak előbb-utóbb lesz egy ellentábora is, mert az emberek ilyenek. Imádnak utálkozni. Persze ez nem jelenti azt, hogy ez nem irtóra gáz.

Törődnének inkább a saját életükkel.

2015. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom! csak kíváncsi voltam mások véleményére is :) köszi a válaszokat :)
2015. jan. 10. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyen oldalakat. Szerintem szánalmas.. Főleg azért is mert kiparodizálják Tinit (Violetta) és Mercit (Ludmilla), mert ugye a sorozatban utálják egymást, de a való életben a legjobb barátnők.. Pedig ez csak egy kitalált történet, kitalált karakterekkel. A szereplőknek pedig az a dolguk, hogy hitelesen eljátszák a szerepüket.
2015. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs jobb, dolguk, és gyerekesek. Persze, azt hiszik, most ,,milyen menő leszek, csinálok egy ilyen oldalt, mert a kis Violettát imádóak olyan szánalmasak.'' Pedig nem. Ők a szánalmasak. Midnenkinek maga dolga, mit tesz, vagy szeret. És igen, ha valakit nem érdekel, sz@rja le. Ne csináljon ilyen oldalakat, mert szánalmas és gyerekes. Az ő véleményük, oké. De így kikürtölni, mert azt hiszik, ettől menők... nos, éppen ellenkezőleg. Sokkalt értelmesebb vállalni valamit, amit szeretünk, mint kifigurázni valamit, amit nem.

Mondom, ez az ő véleményük. Ez pedig az enyém...

Kimondottam én nem vagyok valami hűdenagyfan, de azért szoktam nézni. (Ludmila <3)

2015. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!