Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok regisztrációs...

Hogyan tudok regisztrációs oldalt létrehozni?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt szeretnék ahol az oldalon való vásárlásért be kell jelentkezni/regisztrálni? Hogyan tudok regisztrációt létrehozni az oldalamra, vagy valami programot ajánlani, amivel könnyen megtudom valósítani.

Régen php vel próbáltam, tanító videóból, de nem jött össze,

Ezért php/htm-elt ha lehet hanyagolbán.


2015. jan. 8. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, a helyesírásért, nem tudom javítani.
2015. jan. 8. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:

"Régen php vel próbáltam, tanító videóból, de nem jött össze,

Ezért php/htm-elt ha lehet hanyagolbán."


Tudod ezért vannak azok az emberek, akiknek odaadod a pénzed, és ezt megcsinálják helyetted. Ja hogy neked mind ez ingyen kéne. Hát, sajnos ez a világ nem így működik...

2015. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádkozz istenhez, hátha csinál neked egyet ingyen.
2015. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2xSü ***** válasza:

Azt, hogy milyen nyelvet használhatsz, az az dönti el, hogy a szerver milyen lehetőségeket nyújt. A regisztráció mindenképpen szerver oldali programozást igényel, szerver oldali programozásra meg az esetek nagy részében kizárólagos módon a PHP az egyetlen alternatíva. (Lehetnek más alternatívák is, de általában nem ingyenes tárhelyeken. Illetve azok még problémásabbak.)


A HTML meg a honlapok leíró nyelve, minden honlap HTML-ben van írva.


Innentől ugyan vágyhatsz rá, hogy hanyagold e két nyelvet, de más megoldás nincs.


Minden oldal máshogy épül fel. Nincs olyan program, ami legenerál neked egy kódot a már meglévő honlapodhoz, és megvalósítja a regisztrációt.


Vannak persze kész megoldások, sokféle CMS – tartalomkezelő rendszer – létezik, pl.: Wordpress, Joomla, Drupal, de ezekhez is kell némi szakértelem. Ha egy videó alapján nem sikerült összehoznod egy bejelentkező oldalt, akkor ezek telepítése és bekonfigurálása sem fog menni.


Még esetleg vannak olyan oldalak, amelyek eleve kész, bekonfigurált CMS rendszert nyújtanak, bár ezeket nem ismerem túlságosan mélyen, így nem tudom, hogy mennyire felelne meg az igényeidnek. (PL. gportal.hu , ucoz.hu és társai)


Mindenesetre a honlapkészítés, programozás egy szakma. Két eset van: Vagy megtanulod olyan szinten, hogy elboldogulj, vagy mással kell megcsináltatnod, aki ért hozzá. Ez utóbbi – hacsak baráti segítség nem jön – általában nincs ingyen. Hasonlóan az autóvezetéshez. Ha autóval akarsz menni valahova, akkor vagy meg kell tanulnod vezetni – ez idő, pénz, energia –, vagy taxiba is ülhetsz, csak az meg nincs ugye ingyen.

2015. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsónak!! :) Megoldottam, bátyám haverja megcsinálja ingyen.
2015. jan. 8. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd van vele.
2015. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aha. Bátyád haverja.

És mikor üdvözölhetünk újra, a Mit tegyek, kétszázan feljelentettek? Vagy a Mit tegyek, ha a bank nem áll velem szóba? illetve a Ha jöttök beszélőre, nem hozna valaki egy megkenhető NAV-os fejest?

2015. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!