Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A weboldalamon szeretnék...

A weboldalamon szeretnék létrehozni egy regisztrációs felületet. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ajánljátok a videosmart.hu videóit, mert egyikből sem lehet érteni semmit. Az űrlapfeldolgozással nincs baj, csak ami utána jön. Nem tudom hogy miket kell csinálni utána. Ebben kérnék segítséget. Még azt sem tudom hogy MÉGIS mit kéne csinálni hogy regisztráljon.
2011. máj. 27. 14:58
 1/7 anonim válasza:
Regisztrációs felület létrehozása bonyolult, változókat stb.-ket kell létrehozni, és még adatbázishoz is kell csatlakoztatni őket, ahol tárolná a regisztrált felhasználókat stb.-ket. Én CMS rendszereket ajánlok (pl. e107, joomla, ha fórum SMF stb.)
2011. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol lehetne ezeket elérni? Ebben segítenél? Itt a weboldalam: www.4xcounter.web44.net/reg.php
2011. máj. 27. 16:13
 3/7 anonim válasza:
Annyira azért nem értek hozzá, de elég jó weboldal azért, mert nem használ CMS rendszert ha jól látom, hanem önálló sablonja van.
2011. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen saját tervezésű oldal! Szerintem a sablonok fosok ez az egyik a másik meg akkor sztem nem is lesz eredeti az oldal ha "sablonból van". Köszi a segítséget!
2011. máj. 27. 17:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ragaszkodnék a saját kódolású reg. felülethez. Ahhoz mit kéne létrehoznom? Ebben tudnál segítséget nyújtani?
2011. máj. 27. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyszerű dolog, mint ahogy azt te gondolod.

Először is ismerni kell a HTML formok használatát.

Érteni kell a szerver oldali programozáshoz, mondjuk a PHP-hez.

A MySQL lekérdező nyelvet is ismerni kell, mivel adatbázisban célszerű az adatokat tárolni.


Egy ilyen feladatnál már eléggé tapasztaltnak kell lenni a PHP-ben.


Itt megtalálsz mindent, amire szükséged lehet:

[link]

[link]

[link]


Már csak a tanulás van hátra, és pár hónap múlva vissza is térhetsz a problémád megoldásához.


1. válaszoló, elég zagyvaságokat írtál:

"változókat stb.-ket kell létrehozni, és még adatbázishoz is kell csatlakoztatni őket,"


Változókat adatbázishoz csatlakoztatni?

Inkább csatlakozni kell az adatbázishoz, és a megfelelő táblá(k)ba beküldeni az Űrlapról átvett adatokat, melyeket változókban tárolunk el.

És ez még csak a regisztrációs adatok tárolása adatbázisban.

2011. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi bejegyzést hasznosbbnak találtam :D Azért köszönöm szépen.
2011. máj. 28. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!