Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Bill kaulitz...

Mi a véleményetek Bill kaulitz-ról? Szerintetek sokan miért utálják?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 16:33
 1/3 A kérdező kommentje:
nekem tetszik a stílusa és a hangja is,én nagyon szeretem :).Sajnos azt nem tudom,hogy sokan miért nem szeretik,de engem is érdekelne :)
2015. jan. 11. 16:44
 2/3 anonim válasza:

Én személy szerint nagyon szeretem Billt. Szerintem a legtöbb ember, aki utálja, pont azt utálja benne, amit a rajongói szeretnek benne. A különcsége az, ami miatt megosztó személyiség. Alapvetően Bill provokatív személyiség, nem csoda, hogy sokakban ellenszenvet vált ki. Valljuk be, ő élvezi is, ha borzolhatja a kedélyeket kicsit. :)

Vannak dolgai amiket nem szeretek, de ő is ember, és elkövet hibákat...ez így van rendjén, imádkozok érte, hogy tanuljon a hibáiból.

De van, amiért mindig is tisztelni fogom: a bátorsága...ahogy kitartóan kiáll magáért, megvédi a saját igazát, talpraesett, és még akkor is hisz magában, amikor szinte mindenki ellene fordul...szerintem ezért példamutató ember, sokan tanulhatnának tőle!

2015. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem Bill stílusa fogott meg.Nagyon különleges ember.A hangját egyenesen imádom.És nagyon jó hogy mindig hisz magában,es a zenekarban.Bill Forever<3Talán azért nemkedvelik mert a stílusa kicsit más.De nembaj mi tudjuk h Bill milyen,akik meg elitélik semmit sem tudnak az életéről.Attól még h más lehet jó ember sőt nagyon jó.
2015. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!