Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért utálják sokan Bill Gates-t?

Miért utálják sokan Bill Gates-t?

Figyelt kérdés

Bírom, hogy mindenki szidja Bill-t, de ha csak az összes ember fele olyan okos lenne, mint ő akkor a világ sokkal jobb lenne. Nem véletlen lett ő a világ leggazdagabb embere. Aki pedig azzal jön, hogy ellopta az Apple GUI-ját annak az arcába tolnám ezt az idézetet:

"A jó művész másol, a nagy művész lop" - Picasso

Szerintem Steve Jobs egy nagyképű bunkó volt, de a zsenialitása az megkérdőjelezhetetlen. Bill Gates-t, mint embert is sokkal többre tartom, mint Jobst...

Nem értem mit tett ez az ember ellenetek?


2012. aug. 24. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Bill fikázása divat.

De azért segget nyalni sem kell kedves kérdező:D

Üzletemberek,ha olyan remek ember...honnan is tudod,mert ez jött le a TV-ből?Ne légy nevetséges.

2012. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Csak irigyek :) Egyébként teljesen egyet értek veled. Tett is azért, hogy ott legyen ahol most van... Más meg vára, hogy a szájába repüljön a sült galamb, de nem tesz érte semmit.
2012. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudsz te egyáltalán valamit is Jobs életéről? Kirúgták a saját cégétől (igen, az Appletől), de felállt a padlóról, az égig vezette a PIXAR-t (Toy Story ugyebár) majd visszatért az Applehöz, ahol iPod, majd iPhone és iPad-eket alkotott. Csak úgy viccbű'. Ja, és tette mindezt úgy, hogy élete utolsó 7 évében hasnyálmirigyrákos volt. Emellett buddhista, és egyáltalán nem bunkó. Ja, és amennyire én tudom.. nem Bill fejlesztette ki a Windowst. Amikor a Harvardra járt, egyik haverja mutatta meg neki. Gates egy tisztességes összegért megvásárolta tőle, továbbvitte és egészen odáig ment, hogy emiatt kirúgták a Harvardról, mivel nem járt be órákra, hanem a Windowst tökéletesítette. Jobs pedig trendet alkotott. Nélküle kb. nem használnál egeret öreg. Ő látta meg benne a fantáziát. Nincs egy Apple termékem sem, nem vagyok újgazdag epülfánboj, de ez a megjegyzés szegény Jobs-szal szemben (RIP) szúrta a szemem.


(A Gatesre vonatkozó résznek én magam sosem olvastam utána, tavalyi angoltanárom mondta ezt.)

2012. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom ki volt Steve Jobs. El is ismertem, de az interjúk során egy bunkó ember jött le nekem. Főleg amikor elkezdte fikázni a riválisait. Igen tudom, hogy kirúgták, hidd el tisztában vagyok az egész életével! De nekem akkor is nagyon ellenszenvessé vált az évek alatt, nekem már olyannyira, hogy nem tudtam sajnálni amikor eltávozott közülünk... :/
2012. aug. 24. 22:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem lopott el ő semmit, csak amikor az Apple megteremtette a GUI-t (Grafikus felhasználói felület), akkor Billnek is lépnie kellett, hogy felvegye a versenyt. Ebből jött a pletyka, hogy Gates csak venni meg lopni tud stb...
2012. aug. 24. 22:33
 6/8 A kérdező kommentje:

1.-nek!

Nem nyalom senkinek a seggét, csak ezt az embert már annyian megalázták, hogy zavar... amúgy meg aki milliárdokat adományoz a vagyonából az rossz ember nem lehet. Azt viszont bevallom őszintén: nem tudom, hogy Jobs adományozott valaha is.

2012. aug. 24. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Igazad van. Steve Jobs egy senki volt. Ja, hogy megalkotta az iphonet? Meg a szart. A tervezők mutattak neki 3 koncepciót, és kiválasztotta azt, amelyik tetszett neki. Ennyi. Nem is csodálom hogy kirúgták az apple - ből. Én is ezt tetten volna. És ennek a bunkónak a neve marad fent, nem pedig azoknak akik tényleg tettek valamit.
2012. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bill Gates nem a Windowst vette meg hanem a Dost. Amúgy nekem nincs vele bajom zseniális pasas. Steve Jobsot meg nagyon tisztelem, árva volt kibukott az egyetemről stb és mégis felállt. Van egy urban legend hogy az iPod prototípust bedobta az akváriumába és az abból felszáló buborékokra mutatott hogy mennyi üres hely van a kütyüben. Az applet utálom mert lehúzza az embert na mind1. Amúgy Bill Gates nagyszerü szoftver mérnök és ő már 2002-ben előállt azzal hogy a tábla pc-jé a jövő, csak nem volt olyan "laza" mint a cimborája.
2012. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!