Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012 06 15. -én végeztem mint...

Beugro kérdése:

2012 06 15. -én végeztem mint HEGESZTŐ de még nem dolgoztam a szakmámba és picit félek, vagy nincsen okom?

Figyelt kérdés
Szeretnék a szakmámba elhelyezkedni de picit félek mert utoljára csak vizsgakor hegesztettem. És azt szeretném kérdezni hogy cégeknél egy ''kezdő,, hegesztő mire számítson? mert alap fokon tudok hegeszteni és félek hogy rögtön kirúgnak tehát magyarán nem igazán megy a hegesztés, egy normális cégnél akár be is tanítanak?

2015. jan. 9. 22:00
 1/2 openyoureye válasza:
Természetesen mindenhol van betanulási idő. Megmutatják mit hogy kell csinálni és nem kell már az első nap prfofiként dolgoznod. Persze mivel ez a szakmád alapból elvárható, hogy tudsz valamicskét és nem most látsz először hozzá a hegesztéshez. Az ember hamar belejön, nem kell parázni.
2015. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 goaus ***** válasza:
Én biztatlak, szerintem ha valaki egyszer már tudott hegeszteni, gyorsan visszarázódik több évnyi kihagyás után is. De még jobb lenne csinálnál egy friss minősítést, ott úgyis gyakorolsz előtte, így lesz használható papírod is, meg belejössz a gyakorlatba.;)
2015. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!