Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megrendeljem ezt...

Szerintetek megrendeljem ezt a Yamaha HS5-t?

Figyelt kérdés

Mert attól félek, hogy valami mást vagy rossz állapotban küldik el mert jóval olcsóbb, mint a többi.

[link]



2015. jan. 10. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:)
2015. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Oké, elnézést a kérdezőtől, tényleg bunkó voltam.

Visszavonom azt a megjegyzést.

2015. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Miután megkérdeztem már gondoltam,hogy hülyeség mert még a muzikernél olcsóbb áron is láttam a helyi hangszerboltban csak meg akartam bizonyosodni róla,hogy nem e csapnak be az ebay-en, de köszönöm a válaszokat is és neked is aktív gitár, mert tényleg kb te válaszolsz mindig ezekre a kérdésekre azért is írtam oda a "gitár" szót a kulcsszavak közé, mert tudom, hogy te értessz ezekhez a dolgokhoz és gyorsan is válaszolsz. Még egyszer mondom,hogy már tudom hülyeség volt a kérdés, de köszönöm a válaszokat ennek ellenére is.
2015. jan. 11. 15:26
 14/14 anonim ***** válasza:

Aktív gitárral javarészt nem egyezik a véleményünk,de ezesetben teljesen igaza van. A Google pedig mindenre választ ad. Csak van,higy sok sok órán át kell keresgélni, meg rendlgeteg idegennyelvű oldalt bogarászni.

Azt meg egy kiskölyök se mondja,hogy nincs ideje keresni órákon át,ha nekem meg még jópár embernek munka és család mellett van ideje rá...

2015. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!