Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz idő mikor képes leszek...

Lesz idő mikor képes leszek bűntudat nélkül hazudni?

Figyelt kérdés
Először hazudtam annak az embernek aki nekem nagyon fontos. Ha elmondom megutál és soha nem fog hinni nekem. Mit csináljak?

2015. jan. 11. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát.


Csak ennyit mondanék.

2015. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha szereted, akkor MI A FENÉNEK HAZUDSZ NEKI??? Nem, nem kell bűntudattal élned! Nem kell, de legyél már annyira tökös, hogy elmondd neki az igazat!! Mitől félsz? Attól, hogy azt kapod, amit megérdemelsz? Húha... gyáva senki. És ide írsz tőlünk tanácsot kérve, itt égeted magad. Máskor talán nem teszel olyat, AMIT UTÁNA LE KELL TAGADNOD!!!


Különben meg ne magadból indulj ki. Lehet hogy te ugyanezért elküldenéd a francba. De ő lehet hogy szeret annyira, hogy nem fogja megtenni. Úgyhogy mond el neki az igazat, mert hidd el, nem fog megutálni. Te voltál a szemét, nem ő. Ronda dolgot teszel, aztán meg még le is tagadod? És mindezek után abban reménykedsz, hogy valahára múljon el a bűntudatod? HÁT NEM! Nem fog elmúlni, mert jól tudod, hogy szemét vagy, hazug, és ha Ő valamit tenne, ami nem tetszik neked, még ezek ellenére neked lenne nagy a pofád. Állíts magadon, a saját érdekedben.

2015. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!