Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnénk újra barátok...

Hogyan lehetnénk újra barátok a fiúval?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok...8.oszály utolsó év a suliban...de én meg asszem meghülyültem! kérlek segítsetek! A szitu a következő:

Egyszer volt hol nem volt volt egyszer egy lány...a suliba új fiú jött, és nagyon összebarátkozott a lánnyal...nagyon jóban voltak, és kettesben beszélgettek egy csomót...ám a lány egyszer valamivel nagyon megbántotta a fiút, és a varázs elmúlt, a barátság úgyszíntén...teltek az évek...1 év múlva a lány nagyon megbánta amit tett, bocsánatot akart kérni, de a fiú már nem szólt hozzá...levegőnek nézte, és nem egyszer a lelkébe tiport...a lány magára vette ezeket és most bűntudattal vegyes haraggal, és szeretettel él együtt már az eset óta 2 éve...ez a lány én vagyok és segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan kaphatnám vissza a fiú barátságát... kérlek segítsetek mert nagyon fontos! Előre is köszönöm!



2014. szept. 4. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem meg kéne beszélnetek! Együtt! és lehet hogy akkor talán esetleg rendbehozhatjátok még...bár nem tudom.Elég zavaró lehet hogy levegőnek néz! Sajnálom!
2014. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én már semmit sem tudok! :'(
2014. szept. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!