Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitseg nem birom tovabb!...

Segitseg nem birom tovabb! mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy keson irtam/irok de elmondom mi a helyzet.12 eves vagyok szombaton kezdodott hogy nem birtam elaludni de ez nem szimpla nem elalvas.Ugy kezdodott hogy a szivemnel.a szivembol ereztem egy furcsa dolgot hogy ereztem mintha pumpalna a vert vagy ilyesmi.Utana elkezdtem szedulni persze ez mind akkor tortent amikor lecsuktam a szemem.szedultem az agyamban utana elkezdett forrosodni 1 ponton a homlok es a haj kezdete kozt.vasarnap ugyanez.csak ugy tudtam elaludni hogy neztem a tvt sokaig es egyszer csak beajultam.ma mit most 10:35kor irok olyan van hogy nem a fejem forr hanem hirtelen semmimet se erzem.ezt ugy mondom hogy a szivem mikor meg 8ora volt kb akkor fajt vagy nem tudom csak ereztem ott valamit talan felelem nem tudom.viszont ez y semmit se erzes a legrosszab nem tudom elmagyarazni milyen de nagyon rossz.mar 2 oraja vagyok fent holott holnap iskola es nagyon

szar erzes LEGYSZIVES SEGITSEN VALAKI!!!!amugy elozo het 6 napbol allt mit rudjatok es arra gondoltam mindig mikor ez nem volt meg elozo heten hogy penteken tz szombaton tz hetfon feleles.kerlek segitsen valaki mert ezt nem birom tovabb ha nem tud senkise segiteni orvoshoz kell fordulnom



2015. jan. 12. 22:42
 1/4 anonim válasza:
Menj orvoshoz jobban jársz mint itt a sok "nagy okost" kérdezed!
2015. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabooorka válasza:
Nem tudom mi lehet. Először szülőkhöz aztán orvoshoz azt ajánlom.
2015. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmegyek orvohoz de mivAn ha ez semmi? Szimpla kockasag vagy valami szar.nincs igazolasom mert mind3 elment ezert lenne jo tudni hogy mi a bajom vajon mi lehet.Masik hogyan menjek orvoshoz hol ott be se merem csukni a szemem mert ez a semmit erzes olyan mintha halott lennek
2015. jan. 12. 22:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuleim se tudjak orvoahoz meg akor elmegyek de hulyenek nezne
2015. jan. 12. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!