Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom a falvakat?...

Csak én utálom a falvakat? Vagy van még valaki aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 11:33
 1/5 2xSü ***** válasza:

Erősen valószínűtlen, hogy a földön élő több, mnt 7 milliárd ember közül te lennél az egyetlen.


Én történetesen szeretem a falvak hangulatát, de nem valószínű, hogy hosszabb ideig tudnék falun lakni, hogy ne hiányoznának a város nyújtotta lehetőségek.

2015. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokáig faluban laktam, nem is egyben, és elég sok lehetőség adódott. Persze, a "bejárás" nem egyszerű, de együtt lehet élni vele. Ismered egyáltalán a falvakat, van konkrét okod, hogy utáld?
2015. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jól ismerem, én magam is egy 500 fős faluban lakom, amitől a legközelebbi nagyváros 70 km-re van. Ha találok is valami lehetőséget, a buszjegy/bérlet ár elviszi több mint a felét, albérletre meg nem elég. Leírnád, hogy neked milyen lehetőség adódott? Mert az ilyen kertváros szerű falvakhoz ennek semmi köze.
2015. jan. 13. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Így én is utálnám... :(
2015. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettes voltam: én két Pest környéki faluban laktam, ott is akadt program (mozi, diszkó, vándorcirkusz, alkalomszerű kiállítás stb.), de sokszor iskola vagy munka után a fővárosban találtam nekem való programot (múzeum, színház, kiállítás vagy csak séta a Gellért hegyen). Ma már mindkét falu város lett. Szóval nem kellett sokat utaznom, pontosabban mindennap utaztam oda-vissza...
2015. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!