Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ha leveszek...

Lehet valami bajom ha leveszek1-2 slukot a füves cigiből?

Figyelt kérdés
Mármint hoszú távon.Osztálytársaim multkor betéptek, és totál jól érezték magukat,azóta pedig egyik sem szívott.1x kipróbálták és enyi, na jó valaki 1 párszor még elotte is, de azóta totál tiszták.
2010. febr. 6. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy "leveszel"?Ez nem egy tárgy vagy vmi...Na mindegy!Egy-két slukknak értelme nincs!A másik hogy gratulálok,végülis a herointól is biztos totál jókedvük lesz,hát lődd be magad!!!Amúgy sajnálom hogy nincs más szórakozásuk és örömük az életben!Jó úton jársz a mérhetetlen butaság felé!Más példát nem tudsz követni?Nem tudnál normális dolgokkal lekötni magad?Sejtem még 14éves körül lehetsz!Inkább tanulj és menj el szórakozni délután meg hétvégén a barátaiddal a városba,nézelődjetek,beszélgessetek,sétálgassatok!Amúgy hosszútávon nagymértékű butulást okoz,terméketlenséget,de a tested sem fog növekedni...!Mindezeket úgy mondom hogy közvetlen ismerőseim szívnak évek óta,sőt én is szívtam!Tapasztalat!
2010. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyszer kipróbálod, akkor nem hiszem, hogy bajod lesz, de szólok, hogy betépni nem menő, hanem szánalmas. Úgyhogy ha csak azért akarod, hogy menőnek tartsanak azok az osztálytársak, akkor inkább ne fogadd el, ha kínálnak. Az sokkal menőbb, ha tudod, hogyan kell vigyázni az egészségedre.
2010. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig semi extrát nem próbáltam ki max csak a bulikon iszok 1 kicsit azt is nagyon ritkán.Sokkal inkább olyanok válaszát várnám akik már próbálták.
2010. febr. 6. 20:27
 4/5 anonim válasza:
gondolom azóta már rég túl vagy rajta,de én mint tanács azt mondom....ha akarod próbáld semmi nem fog utána változni,a tudatlan emberek majd azt mondják drogos vagy,de aki ismeri a spanglit az nem:):) jómagam 15 éve tolom a szekeret:D (napi szinten) közben lediplomáztam,4 nyelven megtanultam,van 2 teljesen egészséges fiam,akik az iskolában is kitűnőek:):) rendesen járok munkába,a családomnak is megadok mindent.Ellenben sose próbáltam ki mást:):):)amire azért büszke vagyok:) Szóval csak rajtad múlik:)
2011. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja persze és abba is gondolj bele,hogy egyre több országban legális.....vajon miért? sokkal nagyobb gond ha iszol,cigizel,kint amszterdamban pl nem is lehet rágyujtani rendes cigire,sőt még keverésre sem használhatod a coffeshopban..adnak mellé ilyen herba lóf.szt.egy kérdés :) :hány kocsmai verekedésről hallottál már és hány olyanról h füvesek összeverekedtek......idegesítő az előitélet ami itt van:S szánalmas:)
2011. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!