Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 nap mulva felveteli es...

3 nap mulva felveteli es nagyon felek Ha vki hasonloan nyomorult helyzetben van, legyszi irjon.13/l OMG!?

Figyelt kérdés
Ti mit ereztek igy elotte??? Mert en nem vok tul jol...

2015. jan. 14. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nyugodj csak meg, nem sokat számít, hogy melyik középiskolába vesznek fel.
2015. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nagyon izgultam elotte, de igy visszagondolva felesleges volt.:)
2015. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Félek én is 15/f
2015. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne parázd túl:D én is szombaton írom
2015. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgyis fölvesznek. Aki nem cseszi el teljesen a felvételit azt felveszik. De aki elcseszi még annak is van esélye, ha nincs túl sok jelentkező.
2015. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ki az, aki nem izgul ilyenkor? :D Van, aki az osztályunkból sírni tudna, egyesek ugyanolyan idióták mint általában :D, én meg mióta hazaértem, egyfolytában vigyorgok (mindig mosolygok, ha ideges vagyok).

De a tanáraink nem igen hagyták, hogy izguljunk miatta; a hét minden napján témazárót iratattak velünk. (holnap még lesz egy kémia tz, a többi óráról kikérem magam <3)


Kitartást, és sok sikert mindenkinek!!!! :))

2015. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :) Kicsit már nyugodtabb vagyok és mindenkinek sok sikert!!!!

1-es válaszoló: nekem igenis számít, mivel nem akarok szakmunkásképzőbe menni, és am. meg ezen is sok múlik

de köszönöm az őszinte választ... :)

6-os válaszoló: sok sikert a kémiához... :)

2015. jan. 15. 16:46
 8/9 anonim válasza:
Én is szombaton írok és én is izgulok,de rengeteget készültem és ez megnyugtat :) Szerintem ne izgulj,mert a mi iskolánkból még azt is felvették valahová aki 2 pontos matekot írt,tudom nem mindegy hova,én is gimibe szeretnék menni,csak mondom,hogy mindenkit felvesznek :)
2015. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és sok sikert!!!!!!! :-)
2015. jan. 17. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!