Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártál már hasonló nyomorult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már hasonló nyomorult helyzetben?

Figyelt kérdés

Sok évig kapcsolatban éltem, majd szakítás után nem sokkal udvarolt egy pasi. Akkor még fogalmam sem volt arról, hogy milyen nehéz rendes pasit kifogni, ezért elüldöztem, mert azt gondoltam hogy bőven lesz még nekem miből válogatni, + nem is álltam készen egy új kapcsolatra. Eltelt 2 év, és én azóta is egyedül vagyok mint egy fűszál, mert csak hazug gazemberek sodródtak az utamba. Nemrég az a rendes pasi eszembe jutott, hogy kár hogy elküldtem, de hát neki azóta már van párja.

K.vára szerencsétlennek érzem magam, és totálisan nem hiszek már semmiben, a szerelemben meg pláne. Már 30 éves vagyok, és rájöttem, hogy egyedül fogok maradni életem végéig.


2010. júl. 6. 18:18
 1/9 anonim válasza:
Lehet hogy nincs annyi élettapasztalatom mint Neked, de sose add fel a reményt! A beletörődés a legrosszabb, akkor tényleg egy megkeseredett öregemberként fogod tengetni életed utolsó napjait is. Próbálkozni addig kell, amíg nem sikerül. KELL!
2010. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Timi: ) ***** válasza:

Én is voltam,illetve éreztem már így magam.

Most azért érzed így,mert elvagy nagyon keseredve.

Ne zárkózz magadba,járj nyitott szemmel.

Esetleg társaságokkal eljárogatni valamerre...

Ne gondolkozz a múlton,elmúlt,vége,a jövőre koncentrálj.

Igenis vannak rendes pasik!

Társkereső oldalt ajánlanék...

Hülyeségnek tartottam én is,mert sok a kamus,meg mind" azt akarja stb..de tévedtem,és nem bántam meg,ott ismertem meg a párom és azóta is nagyon jól megvagyunk.

Próbáld meg,hátha!

Én sok szerencsét és kitartást kívánok hozzá!

Van sok társkereső oldal,válogathatsz!

Több hely-több lehetőség-több választás

23/L

2010. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget házasságközvetítőtől!

Nem szégyen.

2010. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A mi korunkban tényleg egyre nehezebb társat találni. Nekem sem sikerül semmi, hiába járok nyitott szemmel.


32/F

2010. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18:47, azt gondoltam, hogy ez azért a férfiaknak könnyebben megy.
2010. júl. 6. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

igaz én még csak 23 éves vagyok, de rendes és egyben szép lányt találni legalább annyira nehéz mint rendes pasit.

Először az jutott eszembe amikor olvastam az írásod, hogy úgy kell neked, miért kellett azt a jó srácot elküldeni, de ez nagyon egyoldalú fiús vélemény lenne. De folytathatnám azzal is, hogy amikor fiatalok vagytok, úgymond a top-on, akkor könnyű szívvel játszatok másokkal, aztán amikor észreveszitek, hogy fogy az "időtök" akkor meg megy a siránkozás, hogy nincs egy rendes pasi sem.

Na de a lényeg, hogy nyilván nem vagy még elkésve, ismerkedjél olyan helyeken ahol értelmes emberek vannak, biztos sok 30 év körüli rendes pasi van valahol.... csak meg kell találni.

2010. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Környezetemben a ffiak sírnak rendes nők után...

Ha normális életszemléleted van-márpedig ez cseng ki soraidból-akkor biztosan megtalálod a Hozzád illőt!

2010. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tuningold fel magad, légy szexi,meg ilyesmi,

menj el társaságba akár haverokkal, de néha szakadj el tőlük egy kis időre,mert a rendes pasik nyuszik, és nem mernek odamenni a társasághoz. Szemezgess emberekkel,lépj oda hozzájuk és néha kaccsinthatsz is rá, vagy menj boltba vásárolni és kérj tanácsokat a pasitól. egy két dicséret nem árt nekik.

Ja és nagyon rendes pasik nem járnak szórakozó helyekre nagyon.

2010. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.

...Szórakozóhelyre -mint pl. disco- , én sem járok.

2010. júl. 7. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!