Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért furcsálják azt hogy...

Ortin kérdése:

Miért furcsálják azt hogy zene hallgatás közben tudok könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Nem tudják elképzelni hogy lehet egyszere. Nem hiszem hogy olyan nehéz lenne egyszere több dologra figyelni.

2015. jan. 15. 19:16
 1/2 anonim válasza:
Hmm... talán azért, mert ha valaki olvas, akkor teljes figyelmével a könyvre koncentrál, és nem is kíván egyéb ingert, mondjuk zenét. Ettől függetlenül lehet kellemes az is, ha olvasás közben zenét hallgatsz, főleg, ha a zene sítula talál a könyv stílusával. Nekem is vannak (mások szerint) nagyon furcsa szokásaim... szerintem semmi baj nincs azzal, ha az ember valamit máshogy csinál. :) Szóval nyugodtan hallgathatsz zenét olvasás közben. :)
2015. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek nem megy,nekem se,bár én mindig szerettem volna/szeretném ha tudnék olvasás mellett zenét is hallgatni.
2015. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!