Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te hogy töltenéd életed...

Te hogy töltenéd életed utolsó hetét?

Figyelt kérdés
Eddig próbáltam változtatni a dolgokon, mindent megtettem ami tőlem tellett, de azt hiszem most itt az ideje lazítani.

2015. jan. 16. 18:51
 1/7 anonim válasza:
Azt hiszem megpróbálnék minden olyat összegyűjteni ami szép volt és csak arra emlékezni, leírni egy utolsó sort vagy lerajzolni hogy emlékezzenek. Magam köré gyűjteni akik szeretnek és szerettek egész életemben és elmondani nekik hogy a halál nem a vég, és hogy te minden velük leszel. Ha tisztázod a családtagokkal mielőtt meghalsz, hogy meg fogsz halni akkor nekik is könnyebb lesz a búcsú. Ha elmondasz mindent amit gondoltál valaha és titok maradt. Ha adsz egy apró ajándékot magadból soha nem felejtenek el. Tényleg soha. Egyetlen egy dolog sose lebegjen előtted, nem adhatod fel. Belenyugodni csak abba szabad ami felett nincs hatalmad.
2015. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Nem mondok senkinek semmit. Meglepetés lesz.
2015. jan. 16. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami emlékezetes dolgot tennék.Az biztos.De a megfutamodás a gyengéké.Légy erős valakinek szüksége van biztos rád.
2015. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én semmi emlékezeteset nem fogok, csak leszarok mindet.
2015. jan. 16. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
pihenéssel, semmittevéssel.
2015. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Írnék egy bakancslistát, ha még nem lenne.

2. Hátralévő időm nagy részét azzal tölteném, hogy a listát teljesítsem.

3. Családtagokkal, szerettekkel egybegyűlve várnám a véget.


[link]

2015. jan. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
élsz még?
2015. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!