Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez lenne életed utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez lenne életed utolsó napja, hogyan és kivel töltenéd?

Figyelt kérdés
Kérdés minden bagolynak, aki még józan. :))

2014. aug. 16. 01:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy parasztgyerekkel a motorháztetőn.
2014. aug. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz kérdés így estére.
2014. aug. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Magányosan tölteném.


20/F

2014. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ugyanígy ahogy most.

teljesen jó érzem magam.

esetleg lemennék egy sörért ha már világvége.

2014. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

inkább az a kérdés,hogy velem ki töltené az utolsó napot? :/

mert te töltheted sok mindenkivel ha azok nem akarnak veled lenni. :/

2014. aug. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csendben beletörődnék. Nem lenne hangulatom semmihez, hanem elgondolkoznék, hogy miket tehettem volna. :/
2014. aug. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bárkit és bármit írhattok. :) Ennek ellenére is pesszimista válaszok érkeznek? :)
2014. aug. 16. 01:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy szeretetéhes nimfomán csajjal kettesben egy lakatlan szigeten (te talán ilyen vagy?) :)
2014. aug. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egyedül :DD Vagy beszólnék a gyilkosoknak és megpróbálnám megmenteni az emberiséget és az aljas csőcselékeket megölném,megtisztítanám Magyarországot,majd beintek mesterlövész fegyverrel leszedem Orbánt és én leszek a vezető,bevezetem a melltartó és bugyi adót,ami annyit tesz,hogyha egy nő felmeri valamelyiket venni 10 000 forint az államnak,felrobbantanám a Parlamentet,megdugnám az összes szép csajt akit csak sikerül,majd amit pénzt szereztem azzal,hogy megöltem politikusokat és elvettem a pénzüket,abból a felét odaadom a szegényeknek,a másik feléből pedig kekszet vennék,hogy Magyarország sose fogyjon ki az élelemből :DDDDDDD

Ez jutott eszembe így,hogy barátnőm Görögországban nyaral :DDD

2014. aug. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jaguar te hány éves vagy?
2014. aug. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!