Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért köröz a rendőrség? Volt...

Heni9988 kérdése:

Mért köröz a rendőrség? Volt 2 ügyem ami lezárult az ítéletet megkaptam. Felfüggesztett lett, mert összevonták őket. Pártfogói felügyeletet kaptam aki miután betöltöttem a 18-at kiengedett külföldre. (Többi lent)

Figyelt kérdés
(családdal vagyok kint,máciusba jöttek ki,én júliusban töltöttem a 18-a)Mamához kimentek hónap elején,hogy hol tartózkodok.Ő mondta,hogy kint és tudja a pártfogóm.(Neki most 6.-án jutott eszébe,hogy le kéne adni a címemet,5hónap után!)A kapcsolatot tartottuk,suliba márciustól járok,úgyhogy a feltételek megvannak.Ezek után csak arra tudok gondolni,hogy levelet küldtek ki ami az ügy lezárásával kapcsolatos,csak hát az ítéletet megkaptam papíron,nem tudom utánna küldenek-e még.Februárba mennék haza,csak hát ott a reptéren egyből lekapcsolnak,ráadásul szombat lesz hétfőig nem is foglalkoznának velem.Néztük a p*l*c*.hu-t és nyilvános körözés nincs kiadva,2kategóriába tartozhatnék semelyikbe nem vagyok jelen.Szerintetek még mért körözhetnek???? Jól gondolom hogy papír ügy?? Folyamatban lévő ügyem nincs ahol vádlott vagyok csak ahol sértett.Hétfőn beszélünk ügyvéddel,hogy menjen be és járjon utánna,ha megkell jelenjek legalább vmi papírt adjanak,hogy a reptéren feltudjam mutatni,hogy szabadon tartózkodhatok (azt hiszem van ilyen) Vmi ötlet,hogy mért lehetne még???? Meg mi alapján hozzák nyilvánosságra a körözést???? És én akkor mért nem vagyok ott??Előre is köszi a válaszokat! 18/L

2015. jan. 17. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
MIBÖL gondolod, hogy KÖRÖTNEK??? Mert ez szerintem csak síma megkeresés
2015. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Barátomnak nagybátyja rendőr,és ő mondta neki,ha haza is jövök ne repülővel.Aztán szóltam tegnap a pártfogómnak és ő is rákérdezett és neki is azt mondták hogy így van.
2015. jan. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!