Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayről vásároltam egy elektro...

Ebayről vásároltam egy elektronikai terméket?!

Figyelt kérdés

Nem működött igy megbeszéltük az eladoval hogy küldjem vissza..meg is tettem decemberbe.

Se pénz se termék.

A postán azt mondták már oda ért a megadott cimre.

Az elado válaszol...de csak annyit hogy bizonyitsam be hogy oda ért...

Mit tudok tenni?Ebaynek hogy tudok irni?

Köszönöm!



2015. jan. 17. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Hiába akarok irni a ebaynek...azt irja ki hogy vegyem fel a kapcsolatot az eladóval...

Azzal viszont már semmire sem megyek.

Elküldtem a feladószelvényt is..(tökéletesen ki lehet venni mindent)

Erre azt mondta Ő nem lát rajta semmit.

Szóval valakinek valami ötlet? :(

2015. jan. 17. 20:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Ints pá-pá-t a pénzednek. Ha nem volt biztosítva akkor nem tehetsz semmit. Ha nem úgy küldted el, hogy az aláírásával igazolja az átvételt akkor nem tudod bebizonyítani, hogy valóban átvette. Max feljelentheted csalásért, de csak annyit érsz el, hogy x idő után kapsz egy nyomozást lezáró papírt, mert nem találnak semmit.
2015. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Regisztrálva küldtem

A nyomkövetési szàmot is elküldtem az eladonak illetve a szelvényt is fotozva.

De azt irja nem tud rà zoomolni...küldjem jpg-be vagy hogy.

2015. jan. 17. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak direkt húzza az idegeidet, sem árut, sem az árát nem fogod többet látni. Van ez így, most megjártad, legközelebb óvatosabb leszel.
2015. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!