Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen elektronikai szakmát...

Milyen elektronikai szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
Az elektronika érdekel de sok fajta van belőle meg némelyik nem is éri meg.Ti milyen "piacképes" szakmát tudtok?

2014. dec. 25. 21:40
 1/3 anonim válasza:
Én elektronikai műszerész szakmát ajánlanék. Hiány van a jó szakemberekből, továbbá ha végeztél, elég tág területen akár specializálódhatsz is, hiszen rengeteg érdekes ágazata létezik ( pl. szórakoztató eszközök javítása, speciális vezérlések ill. elektronikák javítása, ipari elektronikák, háztartási gép elektronikák). Én már harminc éve dolgozom ezen a területen....., nem ok nélkül ajánlom. üdv,
2014. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is műszerész vagyok. Ipari automatizálás és (had)biztonságtechnikában dolgozom,illetve hangtechnikai eszközökkel foglalkozom. Én is ezt ajánlom,mert széleskörű.
2014. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösszi.
2014. dec. 26. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!