Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásároltam egy könyvet....

Vásároltam egy könyvet. Átvertek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
OLX.hu-ról vettem egy egyetemi atlaszt, az eladó küldött képeket az atlaszról és megbeszéltük hogy előre utalom a pénz felét foglalóként mert szükségem volt az atlaszra de a teljes összegem még nem volt rá meg és megbeszéltük hogy mire elküldi postán addig azt utánvétben áttudom a venni. A lényeg annyi hogy nem azt a könyvet küldte el az illető mint amit kellett volna. A pénzemnek persze lőttek. (15.000 forintról van szó) Tudom én is hibás voltam, de utolag okos az ember. MIT TEHETEK?

2015. jan. 7. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Vele beszéltél már? Ha nem, még az is benne van a pakliban, hogy tévedés történt. Esetleg több könyvet ad el, és összekeverte a címzetteket. Rajta vagyok egy ingyenes könyvcserélő oldalon, és ott is előfordult már, hogy valaki véletlenül nem a megbeszélt könyvet küldte. Visszaküldtem, és megkaptam, amit eredetileg kértem.
2015. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azóta nem válaszol a levelekre és nem tudok se telefonszámot se semmit.
2015. jan. 8. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!