Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy, hogy kiprovo...

Voltatok már úgy, hogy kiprovokálták belőletek a negatív éneteket, és csak ti lettetek a rosszak? Mindig a jót akartátok másnak de senki se értékelte?

Figyelt kérdés

Sokszor borzasztóan fárasztó napom van, de mégis amikor közösségben vagyok, főleg este amikor hazajövök, mindig mosolygok és viccelődök. Nem szeretem az olyan embereket akik állandóan panaszkodnak, meg mesélik, hogy nekik milyen nehéz...elmegy az én kedvem is ezektől az emberektől. Szóval én nem ilyen akarok lenni.

Több napja készítek valami kivitelezési rajzot, kb egy hetem ráment, mire végeztem hívtam a tesómat, hogy nézze meg,de ő arra se méltatott, hogy megnézze. Túl lusta volt ehhez. Én ezért se haragudtam meg. Pedig én mindig megnéztem, érdeklődtem afelől, hogy mit csinál. Pedig nem is érdekel...de azért hadd érezze fontosnak magát.

Ma reggeltől estig az egyetemen voltam, hazajöttem...jött is a tesóm, hogy meg kéne nézzem, hogy mit csinált, persze megmondtam, hogy még azért se. Akkor kezdte, hogy milyen negatív vagyok, állandóan hisztizek...pedig nem is szoktam, ezt csak azért mondta, mert le se sz.rtam őt.

Persze már mindenkit felhívott, és elvan könyvelve, már, hogy egyszer rossz napom volt s már hisztiztem. Az én véleményem senkit nem is érdekelt. Kicsit elkeseredtem, mert csak én lettem a rossz.

Amúgy 20 éves fiú vagyok...gépészmérnöki hallgató.


2010. máj. 26. 21:18
 1/1 anonim válasza:

Nálam suliban vannak folytonos viták arról, hogy már megint mit csináltam és, hogy megint minek hisztizek...Mindig úgy kezdődik, hogy valami apróságon amit éppen csináltam vagy mondtam fenn akadnak az osztálytársaim, ilyenkor azokat a szavakat amiket mondtam és amin fenn akadtak azokat általában teljesen másképp adják elő nekem, az elején még mondom nekik, hogy jó inkább hagyjuk, teljesen mást mondtam, de mindegy...nem érdekel. Aztán feljönnek avval, hogy milyen bunkón viselkedek most is, hogy én vagyok ezen fennakadva, hogy mindig ők mit mondanak és, hogy ezen ne hisztizzek már. Az a hisztizés amiről ők beszélnek az csak az, hogy én befordulok a padba, és azon töprengek, hogy már megint mit csináltam? Mivel tehetném jóvá, mert nem akarok folytonos vitákat? Ekkor azt hiszik, hogy még én sértődtem meg, mert hát mivel ugye megint én kezdtem a vitát, ezért én ne legyek megsértődve. Igazából tudom, hogy ők is ugyanúgy hibásak mint én, mivel én meg minek hagyom magam, hogy evvel csesztethessenek. Szoktam nekik mondani, hogy ,,Egyszer néznétek végre magatokba, hogy ti is ugyanúgy hibásak vagytok, mint én..." Erre az a válasz, hogy Jajj, hagyd már ezt az egészet, te kezdted a vitát és kész... Szóval mindig én jövök ki sz.rul ezekből a vitákból. Suli után otthon az ilyenektől mindig sírhatnékom van, hogy már megint mi a baj velem meg, hogy semmi sem jön össze az életben...

Ennyi lenne a történetem. Amúgy egy 14 éves lány vagyok.

2010. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!