Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SoS! Gáz ha a tablóképen...

SoS! Gáz ha a tablóképen komolya arcot vágok és nem mosolygok? ( többi lent)

Figyelt kérdés
ma lett fogszabim és holnap lesz a tablófotózásom:( így mosolyogni sem tudok mert nagyon látszik hogy ott a fagszabi.. gáz ha komolya arcom lesz a kèpen?
2015. jan. 19. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Amúgy ha előnyös neked, akkor mosolyoghatsz is, úgy hogy a fogaid nem látszanak! Gyakorolj tükör előtt! :)
2015. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:
Mosolyogni úgy is lehet, hogy nem látszanak a fogaid. Lásd egy random kép a Google-ből: [link]
2015. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon kinyomja a fogszabi a szam.. sehogy sem tudok mosolyogni..
2015. jan. 19. 15:16
 4/5 A kérdező kommentje:
vekonu szam van es kinyomja a fogszabalyzo tehat sehogy sem tudok mosolyogni.. picit sem.. ezert kerdeztem nem gaz-e hogy komoly arcom lesz ? mert sztem kb mindenki mosolyogni fog
2015. jan. 19. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a fogszabi, akkor mosolyogj nyugodtan, ha zavar akkor nincs más választásod.. :) pl szerintem nem gáz a fogszabályzó, és nem tűnik fel különösebben, ha valaki vigyorog vele, de vannak akiknek nem jön be, és taszítónak tartják, ha van. Mindenkinek úgyse tetszhetsz, magadnak tetsszél és gond megoldva :)
2015. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!