Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol volna jobb az állás e...

Hol volna jobb az állás e kettő közül? Trezex vagy G4S?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 14:21
 1/4 anonim válasza:
En is dolgoztam jo par honapot az egyik videki kirendeltsegen. A fizu az a szakmunkas minimalber, ugyhogy sokat ne varj, volt olyan honapom hogy 240 oraval kaptam netto 140e ft-ot. 220 feletti oraszam minden honapban meg volt. Nekem nem volt maganeletem a ceg mellett, csalad nem is latott, ugyanis hajnaltol keso estig dolgoztunk (nem veletlen hogy majdnem minden szallito elvallt vagy egyedulallo). A masik ami nem tetszett, hogy nem tudsz tervezni, nincs fix idopont amikor befejezed a melot. Addig tart amig ossze nem szedsz minden cimet. Tulorat, potlekot, bejarast, fizetnek tisztessegesen, de mint fentebb irtam igy sem keresed agyon magad. Nemelyik kollega az elejen ugy fog rad nezni mint a veres rongyra, te vagy a kis kopasz, ők pedig a nagy elettapasztalattal rendelkezo soforok, akik egy atm-et nem tudnak megtolteni. G4-rol konkret infom nincs, de ahogy hallottam ott sem jobb a helyzet. Remelem segitettem.
2015. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két szemétláda ,hess le a piacról.
2016. jún. 19. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

????

Ezzel most mit akartál mondani kérdező?

Engem is érdekel a dolog, ezt dobta ki a kereső...

2016. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem lenne pár kérdésem! Érettségi szükséges hogy felvegyenek oda? Fegyvervizsgában segítenek,fizetik vagy hogy megy ez?

Milyen fegyvert adnak? Golyóálló mellényt adnak? (fő a biztonság)

Igaz hogy ezek a kocsik nem páncélozottak? Felénk a G4S jár és ezek azok így kicsit értetlenkedve olvasom hogy leselejtezett alap autókat vettek.

Legelején hányan mentek egy kocsiba míg új vagy? Egyedül is lehet menni vagy mindig 2 ember megy? Illetve a fegyvervizsgán míg nincs megy mit csinál ott egy új ember,fel se veszik addig vagy addig nincs fegyvere?

2017. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!