Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen fétis? Hallottatok...

Ez milyen fétis? Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lábfétisről már hallottam, de hónaljfétisről még nem. A barátnőm mindíg simogatni akarja (nagyon csikis vagyok:D), szagolni (nem büdi, hála Istennek). Azt hallottam, hogy a lábfetisiszták a lábszagra gerjednek, stb. Akkor Ő mire, hiszen mint mondtam, nem büdös, mert le van szőrtelenítve, rendszereden használok izzadásgátlót, sprayt. Vagy lehet, hogy pont azért, mert jó illata van... De az is elég, hogyha csak nézi (pl. ha ujjatlanban vagyok és valamiért felemelem a kezem és látja, akkor beindul)... Furcsa.... Ettől függetlenül teljesen átlagos lány, okos, szép, stb. tehát nincs vele gond. Mit csináljak, hogy örömet okozzak neki, ha már egyszer van neki ez a dolog? Előre is kösz a válaszokat, de legyetek szívesek ne bántsátok (vagy akkor tartsátok magatokban), mert nem tehet róla, szerintem ez egy betegség. Gyuszi,19
2010. febr. 7. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Érdekes mánia, nekem gusztustalan (akkor is, ha tiszta).

Jó, mondjuk mindenkinek van dilije, nekem a fehér hosszú ujjú ing :-) Lány vagyok.

2010. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, én is furcsálom, mert még nem hallottam eddig ilyenről. Köszi a választ:)
2010. febr. 7. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Heló,szerintem is szokatlan,ha az én barátnőmnek lenne ilyen nem bánnám :)
2010. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szia. Hát igen, azért nem mondom, hogy nem jó, amikor ott cirógat, mert a hónalj is erogén zóna:)
2010. febr. 7. 20:49
 5/14 anonim ***** válasza:
szia...furi...nekem is bejön a pasim hónalja XD olyan kis cuki..meg ne kérdezd miért...nemtom :Dde neki is borotválva van mindig meg jó az illata is:D
2010. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szia:) Te is az illatra?:) Na, akkor csak jól gondolom, hogy esetleg az illata miatt gerjed a barátnőm:) Sok boldogságot Nektek!:)
2010. febr. 11. 18:08
 7/14 anonim ***** válasza:

az illat is meg ott olyan kis puhi a bőr :)

köszike Nektek is :)

2010. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia:) Igen, az én barátnőm is mindíg mondja, hogy "olyan, mint a babáknak":) Köszönjük:)
2010. febr. 11. 18:16
 9/14 anonim ***** válasza:

18:14 vagyok(megint) :D

ez nem betegség..szerintem ő sem betegesen imádja:D csak szereti..de én pl a kezét is ennyire imádom...hülyeségnek hangzanak ezek a dolgok de megőrülök attól ahogyan az erek egy kicsit kilátszanak meg ilyesmik..és PUHAAAAA :D XD

egyébként 19/L

2010. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia 18:19-es. Ő is szereti a kezemet:) Sportolok és nagy, masszív kezem van. Üdv:)
2010. febr. 11. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!