Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek otthon oxyfa,...

Van valakinek otthon oxyfa, ami már nagyobb? Szeretnék csatlakozni egy ilyen faültetési programba ahól oxifa van, csak még sose láttam ilyen fát! Van valakinek ilyen fája?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 20:43
 1/7 anonim válasza:
A velencei tónál kölcsönöztünk bringát nyáron és ott a kölcsönzőnél van egy ilyen fa! Nem emlékszem pontosan mit mondtak hany éves, de nem olyan öreg max 5 lehet, de nagyon nagy, sűrű lombos!
2015. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Oxyfát még én sem láttam, de a levelét lepréselve már igen! 3 hónapos fa levele akkora, mint a két tenyerem egymás mellet (és az nem kicsi). Olyan mint a lapulevél. Ha ekkora egy oxifa levele, akkor mekkora a fa?
2015. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem 2 éve ültettek egyet a szüleim a kertbe, csak már pont kifutottak az ültetési időszakból, és el is vitte a fagy a csemetét. De ezt mondják is, hogy csak május-augusztus között szabad ültetni, mert kell pár hét, amíg megerősödik annyira, hogy kibírja a telet. Viszont tavaly megint kaptak egyet tavasszal, annak semmi baja! Elég fura, mert nem úgy néz ki az elején, mint egy fa, nincs fás törzse sem, viszont ha beindul, akkor nagyon gyorsan nő, főleg esős időben. Most már azért kezd fára hasonlítani. De nem kell ettől félni, van több ilyen gyors növésű fafajta is már, ez nem annyira extra, hogy így megnő.


Ja, és virágzik is!!!!!! Néztük, hogy mi nő rajta, erre fehér virágok! Olyan szép! Biztos jól érzi magát a helyén 

2015. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezt érdemes megnézni: www.paulowniafa.hu
2015. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az oxyfa fantázianév, paulownia fajta.
2015. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy paulownia! Írják a weboldalukon is, hogy az! Mármint a www.oxyfa.hu oldalra értem
2015. jan. 26. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, mennyit kerestél a beszervezésekkel?


310 000Ft 33 db fáért, én balga meg 300Ft-ért vettem, ami 33 esetén 9900Ft, valamit nagyon elkúrtam és még hálózatot sem építettem :(


Amit én találtam 5m3-re van átvételi garancia, de az árra nem volt, illetve 1m3 premium plusszosra volt 50 000-es garancia, mindez 1ha-onként. Ez engem eltántorított 4*4-es ültetésben csak a palánta költség 5 871 212 Ft, erre jönne a vadvédelem, telepítés öntözés, gondozás, stb.


5 évente 150 000Ft biztos bevétel 25 éven keresztül, kb. 7 milliós befektetéssel számomra nem pálya!

2016. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!