Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tolvajkergetőknek vége?

A tolvajkergetőknek vége?

Figyelt kérdés
Úgy értem a (fő) facebook oldalukkal együtt nekik is vége? A weboldalukon nincs friss elfogás, a karácsonyi DVD nem készült el, ahogy a "rencer" nevű új weboldaluk sem. Teljesen átálltak az instantos telefontolvajok elfogására? Vagy csak a rendőrségi ügyeik miatt húzzák meg magukat?

2015. jan. 21. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert nem kerül 5 percenként minden mozzanatuk internetre, attól még szerintem igencsak működnek.
2015. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég rosszul hangzik hogy valaki csak akkor létezik ha fent van Facebookon. Tény hogy előnyt jelent a közösség elérése szempontjából, de azért nem minden ekörül forog.


Megfigyelhető hogy különböző periódusai vannak a tevékenységüknek, például a csali kihelyezése-elfogás és publikálás között akár hetek-hónapok telnek el, és te csak mindig az előzményeket látod. Egyrészt az anyagok összeállításának is van ideje, másrészt kerülik az aktuális események feldolgozását és gyors közlését annak érdekében hogy az okosabb tolvajfélék ne számítsanak rájuk, ne lepleződjenek le ők sem.


Amikor nincs róluk hír lehet hogy akkor történnek az események, amikor pedig beszámoló/jegyzőkönyv kerül fel a netre, az a korábbi eseményt dolgozza fel.

2015. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Igen, Tomcat eléggé gáz, rasszista, önbíráskodó alkat, a végén már inkább erre lettek kihegyezve a sztorik. Rajongójuk voltam, de TC egoizmusa elrontott mindent.
2015. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább költői volt, amolyan vitaindító. Én is az elejétől kezdve követtem a csoportot, láttam hogy nőtte ki magát. Most pedig azt látom hogy tűnik el, mint szürke szamár a ködben. Az egyik szemem sír a másik nevet. Sír, mert ez hasznos és jó kezdeményezés lehetett volna, ha megmarad annak aminek indult.
2015. jan. 22. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tűnnek el. Sőt nagyon is működnek. És a régi ügyek is megoldódnak. És úgy tűnik, hogy ismét sikerült egy bűnbandát lebuktatniuk amiben még a zsaruk is benne vannak. Még ha nem is ez volt az elsődleges cél.


[link]

2015. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

koszi a lepontozast!:*

[link]

2015. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!