Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normalis, ha egy hete...

Az normalis, ha egy hete mindeneste sirok, es csak arra tudok gondolni, hogy megakarod halni?

Figyelt kérdés
ugy erzem senki nem szeret,mindenki utal.. mindenki szamara levego vagyok. van baratom,de vele se tudok boldog lenni.. pedig szeretem ot. mit csinaljak? 17/L
2015. jan. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéljetek erről a barátoddal,ha valakivel,legalább vele boldognak kéne lenned. Esetleg beszéljétek meg a barátnőiddel,vagy akiben megbízol. A kérdésedre válaszolva: nem,ez nem normális :) találd meg a hibát,és javítsd ki.
2015. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként én is gyakran érzem azt,hogy senki se szeret,de igazából ez mindig is így volt..nem lehet mindenki mr v. mrs közkedvelt.Meg ez mástól is lehet..túlterheltség stb..
2015. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
probalj meg sokat lenni a szabadban vagy legyel a barataiddal.:) paroddal is beszeljetek errol, hatha neki van valami otlete.
2015. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!