Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtalálni valakit akinek csak a keresztnevét tudod, de mégis nagyon megakarod találni? XD (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval találkoztam egy sráccal az utcán illetve utánam jött és megállított és randizni akart.Én meg nem is gondoltam volna, hogy ilyen létezik és am is csúnyának tartom magam (és ugye nem ilyen normális emberek szoktak megállítani....) csak bambán pislogtam rá és mindenre nemet mondtam és elmentem a másik irányba. Na hát, szóval egy béna vagyok és megbántam, de h az istenbe találjam meg a srácot?! Légyszíves segítsetek, ha van egy kis időtök mert velem ilyesmi nem szokott előfordulni és fontos lenne...:)
2013. febr. 15. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Modjuk a környéken kitehetnél plakátokat, hogy mégis mennél vele randizni :DD
2013. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj a rendőrségre, adj személyleírást és gyanúsítsd meg vmi bűnténnyel, elkapják, majd ejtsd a vádat mikor beszéltél vele.
2013. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A.Romanov ***** válasza:
Te kis butus. Hol láttad? Milyen idős volt? Suliba mehetett?
2013. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Riasztom Columbot. :D Csak nyugodj meg.
2013. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy telefonos boltból jött ki, Márknak hívják, hozzám képest tragikus hogy milyen helyes és beszélt hozzám de kb alig tom h mit azt hiszem a környéken dolgozik(?)vagy tanul(?) vagy él(?).... mekkora gáz már...de köszönöm a válaszokat:) és a fb kereső egy nagy rakás....-.-
2013. febr. 15. 21:56
 6/9 A.Romanov ***** válasza:
Saccold be a korát és keress az iwiwen, régen mindenki regisztrált oda. Lesz 8000 Márk a városodban, de talán ott megleled.
2013. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ó köszi épp tegnap nyírtam ki az iwiwet fölösleges sz* r felkiáltással, de barátnőmén megnézem. köszönöm tényleg a választ és kifelejtettem h igen a város Budapest (szval lesz vagy 100ezer:D) de megpróbálom:)
2013. febr. 15. 22:06
 8/9 A.Romanov ***** válasza:
Nézd meg melyik kerület volt, valószínűleg nem messze járt általános suliba, az alapján próbáld meg szűkíteni.. de elég ritka hogy megtaláld akit keresel, én a vonaton láttam egy csudaszép lányt múlt pénteken, most direkt ugyan azzal a vonattal mentem, de nem láttam :( Azt hiszem sosem látom többet, még a kereszt nevét sem tudom.
2013. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hátha látod még majd egyszer, menj majd oda hozzá és mondd meg a TELJES neved, nehogy úgy járjon a csaj mint én. Ja képzeld ma bementem a telefonboltos hapsihoz is:D szétröhögte magát.... (am nem találom, valszeg valamelyik kép nélküli harcos lehet Ő)
2013. febr. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!