Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 évesen hová vesznek fel...

17 évesen hová vesznek fel dolgozni? (nem diákmelóra gondolok )

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzet állt elő, hogy dolgoznom kell hogy tudjam támogatni a családomat. Az már biztos, hogy dolgozhatok szülői beleegyezéssel, csak nem találok olyan helyet ahová felvennének dolgozni mielőtt betöltöm a 18-at. Ha tudtok valamit, konkrét munkát vagy csak ötleteket, kérlek írjátok meg!
2015. jan. 22. 10:20
 1/2 cseriii válasza:
sokat számít, hogy milyen végzettséged van. egyébként 18 előtt szerintem sehova nem vesznek fől esetleg tescoba árufeltöltőnek vagy ilyesmi. de az is valszeg 18as mivel,hogy törvényben van szerintem
2015. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a törvényben az áll, hogy 16. betöltése után szülői beleegyezéssel lehet munkát vállalni. A kérdésem az lenne, hogy hova? Mert én amit eddig néztem az nem volt megfelelő.
2015. jan. 23. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!