Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki régóta...

Van egy lány aki régóta tetszik. Régen egy iskolába jártunk, de most már nem. Eddig nem mertem megszólítani szóval nem ismerjük egymást. Itt már elrontottam?

Figyelt kérdés
Végre rávettem magam, hogy írjak neki facebookon. Annyit kérdezett, hogy honnan ismerem, elmondtam neki, hogy szeretnék találkozni vele, de csak annyit mondott, hogy értem. Mit csináljak? Írjam le neki mit érzek vagy hívjam el randizni? (Mindenképp komoly kapcsolatot szeretnék).
2014. okt. 27. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozni bár ha ezt írta, ne számíts sok jóra.
2014. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hogy mit szeretnel es mi leasz belole z ket kulombozo dolog
2014. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Millerr válasza:
100%
Ha akkor puha p*cs voltál legalább most legyél tökös. Vállald, hogy akkor még a táskádban hordtad a tökeidet és nem merted leszólítani. Elmeséled, hogy-hogy és mitől szálltak le a heréid, hogy rá mertél írni. --> Nyert ügyed van.
2014. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 ment a zöld :D
2014. okt. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JackDavis válasza:
azt meg amúgy is tudja hogy tetszik neked ha már elhívod valahova,szóval hívd csak el azt lesz ami lesz.
2014. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!