Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy 70-es IQ fölött már a női kérdéseket is törlik?

Figyelt kérdés

#miért? maguk
2015. jan. 23. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a törölt kérdések nem látszanak, így nem tudhatjuk mit töröltek. Az az 1-2 kérdés amit pont láttam törlés előtt, bizony megérdemelte. Milyen kérdésekre gondolsz?
2015. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mik azok a női kérdések? Nőkre vonatkoznak vagy nők teszik fel? Mire gondolsz?
2015. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a 70-es IQ alatti hölgyek őrült módjára nyomják a jelentés gombot.
2015. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést...
2015. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy lehajtsa maga után a vécéülőkét?"


Konkrétan arra gondolok, hogy amelyik kérdés meghaladja fenti kérdés színvonalát, azt törlik!


Volt itt egy kérdés, hogy miért van egyre több anya, aki kiírja ide, hogy NEM SZERETI A SAJÁT KISGYEREKÉT?


Természetesen törölték.


Sok kérdést vet fel ma már ennek az oldalnak a működése!

2015. jan. 23. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Emberből vannak az adminok, és megvan az egyéni tűréshatáruk. Lehetnek jobb és rosszabb napjaik. Néha kitörölnek legitim kérdéseket-válaszokat, néha meghagyják a mocskolódásokat is. Valószínűleg egy részük jobban dolgozik mint a többi, ahogyan máshol is van jó és lusta munkaerő.
2015. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: Valószínűleg jelentette valaki és túl provokatívnak tartották.

Ez a miért nem szereti egyre több anya a gyerekét valóban provokatív.

És a kérdésben nincs semmi magyarázat, hogy mire gondol a kérdező, mert biztosan lehet ezt komolyan is venni. Pl. szülés után depresszió, stb. De így inkább csak provokáció.

2015. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"miért van egyre több anya, aki kiírja ide, hogy NEM SZERETI A SAJÁT KISGYEREKÉT? "

Ez egyszerűen hülyeség, azért törölték!! (simán 70 IQ alatt van ez:) Egy kérdésnél sem láttam ezt, hogy a más gyerekét, a gyerekeket általában nem, de a sajátot szereti. Ha kiakad és kimerül a nevelés közben, az nem azt jelenti, hogy nem szereti, hanem egy neurózis, amit esetleg tanácsokkal lehet itt segíteni, hogy gyógyuljon.

2015. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!