Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés most teljesen komoly...sajnos.

Én is tudom,hogy ez butaság és ez az élet rendje, de egyszerűen nem találom a helyem,nem vagyok jó semmiben.

Nemrég külföldre költöztem és nyelv hiányában most még rosszabb lett a helyzetem,sírva menekülök haza minden próba nap után,egyik sem tettszik,beszélgetni sem tudok senkivel. Én nem értek semmihez,nem vagyok talpraesett. Amit imádtam munkát ott hagytam,sosem fogok olyat találni.Erre gondolok minden nap,annyira hiányzik! mikorra megtanulom a nyelvet már úgysem kellek sehova. Nem tudom mit kezdjek az életemmel. Én képtelen vagyok reggelente felkelni:) Tudom most sokan azt gondolják,hogy egy élhetetlen senki vagyok és ássam el magam a föld alá,és tudom is hogy így van ,de sajnos tényleg ez a nagy helyzet:(

Aki tud valami hasznosat írni azt megköszönném! 28/L



2015. jan. 23. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki születik alkalmazottnak, lehet hogy te is ebbe a kategóriába tartozol. Hanem lehet hogy ha valami önálló tevékenységből lenne jövedelemforrásod főleg odahaza, azt meg lelkesedéssel csinálnád. Én sem vagyok alkalmas alkalmazottnak. No nem úgy értve hogy naplopó vagyok. Mert például a szüleim háztáji gazdaságában számomra nem volt felső határa a kemény munka mennyiségének. Mert ott én voltam a főnök, az igazgató, a beosztott, a takarító, stb. egy személyben.
2015. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légy prosti! ;)
2015. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Abban sem jeleskednék szerintem:)
2015. jan. 23. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert az ilyenek öngyilkosságot is elkövethetnek.Én is pont ilyn vagyok és foglalkoztat a téma.Bár már nem hiszem hogy az akarok lenni.Nekem nagy döntést kellene most meghoznom az életemben de nem tudom hogy mit tegyek.
2015. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!