Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt a kora szülött gyermek...

Meghalt a kora szülött gyermekem. Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Áprilisra született volna a fiam. Egyik nap nem éreztem a magzat mozgást, így a férjemmel bementünk a korházba. Ultrahang vizsgálat után kiderült, hogy a méhlepényem ismeretlen okokból levált. Egész éljel kaptam a magnéziumot inftuzion keresztül és nézték a kicsi szívverését ami 2 óra alatt 140ről 100ra csökkent. Hajnal 3 körül jött az orvos h akkor most császármetszéssel megfog születni a baba. Ez megis történt. 25 hetesen 660 grammal. Január 12.én. Férjemmel mindennap 2 óránként mentünk az inkubátorhoz, beszéltünk neki imádkoztunk. Az orvosok sok problémát felsoroltak de ezek többnyire mindegyik koraszülött babánál jelen vannak. Azt mondták erős baba. Kb az 5. Napon átrakták egy másik gépre mondván hogy ügyesen lélegzik és ezzel a géppel maga veszi a levegőt a gép csupán rásegít ha szükséges ez jól is ment nem volt semmi baj. 19én a nővér hívott hogy menjek a babához és mondták hogy baj van. Elvesztették. Leállt a szíve. Beleadták a kezembe. 1 oráig tartottam a halott gyermekem és zokogtam amig a férjem megérkezett. 1 hétig élt. Mindennap felteszem a kérdést hogy miért? Miért nem ismerhettem meg a fiam, miért nem láthatom az első szülinapját miért nem adhatom rá azokat a ruhákat amik itt állnak a szekrényben. Nem tudom hogy tegyem túl magam rajta, nemtudom miért kaptam ezt az élettől. Megpróbálok úgy élni hogy most ő a kis angyalkám aki figyeli az utam és vigyáz rám. És csak reménykedem hogy egyszer megtudom isten miért vette el tőlem. Csak a férjem tartja bennem a lelket, és erősnek mutatkozom, de a fájdalom amit érzek leírhatatlan.
2015. jan. 25. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Szörnyű volt végig olvasni ezt. Szívből sajnálom hogy ez történt...erre egyszerűen nincsenek szavak. Sajnos erre csak azt lehet mondani hogy az idő megold mindent. Tölts minnel több időt a családoddal és a barátaiddal.
2015. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, biztos szép család lehettetek volna, nem tudok jó tanácsot adni, talán azt, hogy a sors akarta így. Gondolj a betegekre, akik magatehetetlenek és a szüleik nap, mint nap látják a magatehetetlen gyereküket.
2015. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!