Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy dilemmában vagyok és...

R. Balboa kérdése:

Nagy dilemmában vagyok és szeretném kikérni a véleményeteket. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Elváltam a férjemtől aki gyakorlatilag kisemmizett az együtt épített közös házunkból aminek járt volna a fele nekem. (ez az én hiszékenységem és mielőbbi szabadulni akarásom miatt történhetett meg). A mai napig nem hagy nyugodni hogy ő és az új választottja élvezi azt amit gyakorlatilag én álmodtam meg, nélkülöztem miatta (hitel) 6 évig. Lehetősegem lenne teljesen tönkretenni mindkettőjüket akár (a nő egyébként más miatt már be is kóstolt ismeretlenül), vagy kicsikarni a felét annak ami jár nekem. Megtegyem? Vagy ne? 2 éve váltunk el.

2015. jan. 25. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Most már ne. Az elmúlt két évben miért nem merült fel benned ez a nagy dilemma?
2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felmerült. De győzködtem magam, hogy lépjek túl rajta. Mivel nem sikerült, ezért vetődött fel.
2015. jan. 26. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:
És mivel tudnád őket tönkretenni? Kicsikarni a felét hogy lehet két év eltelte után? Gondolom, ha elváltatok, volt vagyonmegosztás, meg minden...
2015. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, ha akarnám ketté törném az életüket egy pillanat alatt. Nagyon durván.... Hozzáteszem megérdemelné. Persze volt vagyonmegosztàs... Csak nem osztozkodás volt hanem osztás.
2015. jan. 26. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha volt vagyonmegosztás, akkor miért nem érvényesítetted a jogodat? Utólag már nem tehetsz semmit.

Az viszont nagyon szemét dolog, hogy bosszúból tönkre akarod őket tenni. Neked ettől miért lenne jobb?

2015. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mert az nem szemétség, hogy kisemmizte?

Szerintem játsz el a gondolattal, hogy hogyan éreznéd magad utána. Ha nem lesz lelkifurdalásod, hanem jobban érzed magad ettől, akkor csináld. Ha rosszabb lesz, hagyd a francba. De magadban tartani vmit életed végéig kikészíthet.

2015. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló! Igazából Te fogtad meg a lényeget! Nem az ő lelkivilága érdekel, hanem hogy én ezt hogy élem meg. Tényleg hülye voltam, hogy akkor nem harcoltam, de ez összetettebb volt.
2015. jan. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!