Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rajzoljak jó krokit?

Hogyan rajzoljak jó krokit?

Figyelt kérdés
Valaki el tudja magyarázni, vagy akár tud egy videót/oldalt ahol "elmagyarázzák"? Felvételiben is kellesz krokit rajzolnom, azért kérdem. Minden mást tudok rajzolni, de olyan szerencsétlen vagyok, hogy egy db. krokit nem :') Úgyhogy valaki tud segíteni? :)

2015. jan. 26. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most hallok a krokiról először, de szerintem a legfontosabb, hogy a szemeddel kövesd végig az alak vonalait és ne első sorban a rajzlapra koncentrálj. Emellett, hogy te görbékkel, akazatokkal, árnyékokkal, vagy kontúrokkal rajzolsz, az már csak rajtad múlik. Szerintem ez a legfontosabb, hogy a képre koncentrálj főleg, ne a kezedre és a lapra. (ha nem megy elsőre, érdemes lehet az alap méretarányokat vonalakkal halványan behúzkodni)

Youtubera beírod, hogy "kroki draw" és szakszerűbb tanácsot is kapsz.

2015. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedj le egy olyan képet ahol 4 vagy 5 lépésben köröktől kezdve van lerajzolva. (Mellesleg nekem se ment elsőre, ne add fel)
2015. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!