Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetaoni! Elmondaná nekem...

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Hetaoni! Elmondaná nekem valaki, hogy miről is szól? Meg úgy az egész sztorit jó lenne ha valaki leírná :D

Figyelt kérdés
Szóval imádom a Hetaliát és nemrég találtam valami hetaoni izébizét xd na szóval azt olvastam valahol ,hogy Anglia majd megvakul (én meg teljes sokkban vagyok,nehogy már a kedvenc karakteremmel ez történjen !! ) szóval hálás lennék ha valaki leírná nekem érthetően a sztorit és főleg azt ,hogy Anglia meg fog e vakulni vagy sem ? (remélem nem... :) )

2015. jan. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak a kezdet, a élet értelmetlen,

céltalan léte meg edzett, s ez lett.

Ez mára már valóságom, hol tudatom

beborult hajnalán a jót látom át.


Sötét seregek sínylődnek bennem,

s már kiutam nem lelem, mivé legyek?!

Taszítva sejtelmes fellegek,

melyben mély nyugvásra nem találok én.


Talán gondolatom néhány kórképes

szegletén, sátáni voltomat választva.

Esztelen, veszett vérebek üvöltik lélek

fájdalmát, az éj démonát feltámasztva.

2015. jan. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mit is akar jelenteni ? :-)
2015. jan. 27. 07:57
 3/6 anonim válasza:
100%

Anglia a sorozatban soha nem fog megvakulni :3 Legalábbis az eddigi OVA-kban,Special-okban és évadokban nem sem.


A hetaoni egy horror rpg game,amit egy Nicovideo felhasználó készített,Tomoyoshi.Lehet,hogy a játékban valamilyen formában megvakul,valamikor,azt nem tudom :"D

2015. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösziii ^^
2015. jan. 28. 19:27
 5/6 anonim válasza:
100%

A Hetaoni története: (nem pontos)


Itália,Poroszország,Japán és Németország hallanak egy pletykát egy házról,ahol szellemek élnek,és megszeretnék nézni azt a bizonyos házat.Amikor bemennek,Japán hall valamit,ezért elmegy körbenézni,de amikor visszatér oda ahol elváltak,nem találja a három országot.Így meg kell találnia a többieket.Az emeleten egy könyvtárba ér,ahol egy űrlény megtámadja őt,de Japán legyőzi,s egyre sürgetőbbé vál a többiek megtalálása.Később meg is találja Németországot egy szobában,furcsán megrémülve.Japán tanácsolja Németországnak,hogy pihenjen le,és ezek után Poroszországot is megtalálja egy szobában elbújva,és Japán bezárja az ajtót,hogy megtudja miért tűntek el.Poroszország elmondta hogy egy szörny támadta meg őket,és elrohantak egymástól.Poroszországot rossz érzés fogja el,és valaki a kilincset ráncigálja,megint a szörny,de azt is sikeresen legyőzik és az eltűnik.

Kb ez az első fejezet tartalma.


Ezek után még érkezik Kanada,Oroszország,Amerika,Anglia,Franciaország,és Kína.Több szereplő is van még,de azok nem sokat szerepelnek.A történet "végén" mindenki meghal valamilyen úton.Itália pedig talál egy könyvet,amely lehetővé teszi az időutazást,így folyton visszautazva kezdi előröl a történetet,viszont a második próbálkozásánal ő hal meg legelőször,de meglátja a szörnyet és újra kezdi az egészet,viszont majd újra meghal,de nem kezdi újra.Ekkor találkozik Szent Római Birodalommal és megtudja hogy ő az őrangyala.Eközben Anglia valamilyen úton megvakul,Kína súlyos sérüléseket szerez,és a kintiek segíteni akarnak..


Igazából több vég is van,hogy mindenki meghal kivéve Itáliát,Mindenki meghal,mindenki túléli kivéve Itáliát,és kiderül hogy Itália az egészet csak álmodta.


Remélem segítettem :D

2015. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeeeeen! áááá szóval Anglia megvakul.... neeeeeee! na mind1 azért köszönöma válaszokat ,sokat segítettetek :)
2015. febr. 1. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!