Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK! Rettentően rossz...

SEGÍTSETEK! Rettentően rossz lett a matek központim. Szerintetek a három közül felvesznek valamelyikbe? (Krúdy Kéttannyelvű, Krúdy humán tagozat, Révai kéttannyelvű). Fogalmam sincs, hogy történhetett, mert mindig is 4-5 voltam matekból.

Figyelt kérdés
Matek:15pont Magyar:33pont és összvissz a vitt pontoknál 9négyesem lesz.Kérlek normális válaszok legyenek.(L)

2015. jan. 27. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Most mar milyen segitseget varsz? Megirtad, lesz amilyen lesz, valtoztatni az eredmenyen ugysem tudsz. Elore ugysem lehet tudni milyen ponthatarokkal vesznek fel, ugyhogy teljesen felesleges leragni a kormodet elore.


Menj moziba, olvass valamit, tereld el a figyelmedet az egeszrol.

2015. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az országos átlag matekból 25 pont volt. Biztos fel fognak venni, ez még nem olyan vészes szerintem.
2015. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Figyelj gondolkozz reálisan! Én úgy hallottam hogy az országos átlag matek:30 magyar:35

A Révaiban nagyon erős a mezőny a saját szememmel láttam a listát. Oda 65 ponttól lenne esélyed de még úgy is nagyon bizonytalan lenne a bejutás. A Krúdyban idén háromszoros a túljelentkezés oda szeretnének szinte a legtöbben bejutni. Én azt mondom a humán tagozatra nem túl valószínű a bejutásod. Kéttannyelvűre már sokkal esélyesebb vagy. Remélem tudtam segíteni! (:

2015. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hat eleg gyenge.. Mert ilyen sulikat valasztasz? Ezekhez kellene minimum 70 pont, sot meg tobb is.
2015. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem értem 48 ponttal miért ilyen erős iskolákat jelölsz meg. Tavaly 70-80 pontokkal vettek fel a Krúdyba embereket a Révaiba lehet hogy több is kellett. Szóval én úgy gondolom esélytelen.
2015. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Őszintén megmondom, hogy NEM vesznek fel, ne is reménykedj, fölösleges... Csak azt nem értem, miért nem reálisan nézed a dolgot. A Révaiba szinte csak kitűnők mennek, országos átlagba is bent szokott lenni a top 10-ben. Hülyeség hiú ábrándokat kergetni... Válassz egy jó szakközépiskolát szerintem...
2015. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Révai kb kizárt.
2015. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia!

nekem a matekom 3 ponttal lett jobb a magyar ugyanaz.

én is izgulok,csak én a jedlikbe szeretnék menni,de a krúdyt is megjelölöm csak én a reálos osztályt :D

2015. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kizárt, hogy fölvegyenek. Révaiba 85 pont fölöttitt kellett volna írnod, Krúdy 75 pont fölöttitt. Ja és a Krúdy kéttannyelvűbe nehezebb bejutni, mint a humánba.
2015. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!