Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Révaisok! Lehet néhány kérdése...

Süti.Lili kérdése:

Révaisok! Lehet néhány kérdésem a sulival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval itt lenne néhány kérdés, amikre érdekelnének a válaszok:

Tesi tanárok mennyire szigorúak, osztálykirándulások hol szoktak lenni, azon kívül vannak-e még kirándulások, milyen sulis programok vannak, egy-egy osztálynak van-e külön terme, vagy minden órában más terembe kell átvonulni, valami suliszekrényszerűségek vannak-e, vagy mindenki mindent a táskájában tárol? És a tanórák között hány perces szünetek vannak? Ilyen dolgok érdekelnének.

(És ha van itt esetleg valaki, aki megtudja mondani nekem, milyen egy humán-angol tagozatos osztály órarendje, annak is örülnék. :))


A válaszokat előre is köszönöm! :)



#továbbtanulás #gimnázium #Révai #humán-angol tagozat
2014. jan. 9. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Tesi tanárok nem túl szigorúak, a kirándulás az osztályfőnökön vagy az osztályon múlik. Sulis programok gólyatábor, gólyabál, Révai-bál, kampányhét. 9.-ben nincs saját terem, többnyire minden óra más teremben van, 10.-től minden osztálynak van terme, de az is évente szokott azért változni. Szekrények vannak, 5-6 ember pakol egy szekrénybe, és nagyon jó tud lenni, ha nem 10kg a táskád. ;) Első két óra között 10 perc szünet, utána 2 15 perces szünet, a többi megint 10. Humán-angol órarend: Napi 6-7 óra (ez lehet változik jövőre), A és B hét váltakozik, egy héten van 4-5 magyar, 3 töri, 3 matek, 5 angol, 3-4 német, reál tárgyakból heti 1-2, nem tudom pontosan, hogy van. Készségtantárgyak heti 1.

Remélem segítettem. ;)

2014. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!