Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rettegesben elek. Segitsegetek...

Rettegesben elek. Segitsegetek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom mar h mit csinaljak. Egy olyan helyen kell naponta kozlekednem egyedul gyalog ahol nem erzem magam biztonsagban egy olyan szemely miatt aki az elmult evekben tobbszor megvert es zaklat. Hiaba valoak voltak a feljelenteseim mert nem volt tanum igy sosem lett semmi az ugybol. Nem volt eleg bizonyitek h osszerugdaltak es kiteptek a fel hajam. Mellesleg ok 15en en meg egyedul voltam. Nap mint nap rettegek. Tudja ez a szemely h mikor es hol merre jarok. Mit tegyek?

2015. jan. 27. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden kép próbálj meg másik útvonalat választani, vagy valakivel együtt menni. Esetleg autód nincs? Vagy busz nem jár arra?
2015. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez nem egy egyszerű történet akkor. Ha teheted akkor járj társaságban, járj utána olyan megoldásnak esetleg mitn az idősek segélykérője amivel gombnyomásra segítséget kérhet.Jó lehet esetleg az a kézi riasztó amit a táskádban hordhatsz és csak egy gombot kell megnyomni és nagy hangot ad. Én ilyesmire tudok csak gondolni mert 15 ember ellen se gázspray se gázpisztoly sem a karate edzés nem segít.
2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el.


Egyébként nem értem, hogyan lehet egy személy egyszerre 15-en.

2015. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én lerendezem őket, ha akarod. Munkanélküli vagyok, ráérek.
2015. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elkoltozni nem tudok. Ugy lehet tizenoten h akk is tudta h hol vagyok.
2015. jan. 27. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyre zavarosabb. Mi van...?
2015. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerezz egy kis méretű kamerát, és sunyiban vedd fel, ahogy zaklat, fenyeget, bántalmaz. Egy hangrögzítő is jó lehet, csak akkor kicsit furmányosabbnak kell lenned, és úgy kell tereld a beszélgetést, hogy bizonyítékot szolgáltasson maga ellen. Ha ez meg van, akkor a rendőrség már kénytelen foglalkozni az üggyel. De arra ügyelj, hogy csak megfelelő bizonyítékkal menj a jardra, illetve hogy ne vegye észre, mire készülsz.
2015. jan. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vegyél valami jó pisztoly és lőj kőzéjük párat, vagy ha azt nem akkor valami ütleg eszközzel ugorj közéjük , szólj a barátaidnak is ,hogy segitsenek . SOHA NE HAGYD MAGAD !!!
2015. febr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!