Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigany parfum kes es telefon...

Cigany parfum kes es telefon (foprofil) arusok? (autopalya parkolokban bevasarlokozpontoknal kutakon) es egyeb fellelheto helyeken. Nem tudtam melyik a helyes tema ( uzlet penzugy, kultura vagy emberek ) igy ide irom? XD

Figyelt kérdés
Sokat keresgeltem neten tapasztalatokak keresve de ezer eves cikkek es nem konkret tapasztalatok talaltam parna meg edeny arusokrol. A kerdesem h ki vett toluk valamit is (keskeszlet,parfum,telefon most az s5 a favorit naluk) nemzetkozi sofor vagyok es rengeteg ilyen megkeresest kapok de soha nem vasaroltam semmit toluk. Pedig a keskeszleten elgondolkodtam mar teljesen jol nez ki XD 12000 ft ert mondja az elso arat de kb 4 ezerert ideadna .... Szoval arra lennek kivancsi h vasarolt e mar valaki valamit is a fent emlitettek kozul ??? Es mi az utolagos tapasztalat?? A kes tompa lesz ? A parfum mint a viz ? A telefon replika ? Vagy lopott??? Tobb helyen is megallok rendszeresen jonnek es ugyanazokkal a termekekkel talalkozom, ilyen komoly halozat epul e mogott? Erre is kivancsi vok ? Tud errol valaki valamit? Azt nem hiszem h minden parkoloba szaladgalo cigany arusnak pont s5-je van meg ha replika is....! Es ket parkolo kozott 100 km es elteresek vannak pl Moson mol kut, Szigetszentmiklos omv. Oket hiaba kerdezem semmit nem mondanak mennek tovabb megtorhetetlenek !!

#parfüm #roma #telefon arus
2015. jan. 28. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

"de soha nem vasaroltam semmit toluk"

A józan eszedet tartsd meg továbbra is!

Jól néz ki? Akkor is. Soha semmit nem veszek utcai tarhálótól. Az a pár forint, amit megspórolnál elég hamar visszaüt... kiderül sokkal nagyobb a veszteség.

2015. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez rendben van ez a te elved teljesen megertem nem akarod magad becsapva erezni.. de tejleg valaki biztosan vett mar van valami tapasztalat es azt senkise mondhatja h ultragagyi lenne.. mert nem a bolhapiacos sarganyelu kest akarjak radsozni ami meg mamamnal mindig megvan es hasznalja xd hasznaljuk.. nyilvan 12 eft nem er de siman adnek erte 4ezret XD anno jatekgepekbe tobbet beletomtem semmi ertelme nem volt...
2015. jan. 28. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, viszont ha itt tapasztalatokra építesz, akkor vedd figyelembe, ez nem statisztikai kérdés: valaki azt írja, "ez és ez akkor jó volt, megérte", a te vásárlásod esélyeit semmiben NEM befolyásolja! Az ugyanúgy bizonytalan,mint a kutya vacsorája:D
2015. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok ertem igazat kell adnom valamilyen szinten de te pont nem az vagy aki vasarolt..es csak lokod a kozhelyes dumat h jozanesz meg statisztika nem konkretan erre vok kivancsi!!
2015. jan. 28. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Na jó. A nagynéném vett parfümöt, büdös volt (bőrön idővel jött ki, nem amikor ott szaglászta:), hamisított, de örült, hogy olyan olcsón megúszta az átverést.

( a "közhelyes dumáért" meg szégyelld magad. Talán jót akartam Neked, kedves Kérdező,, ha azt mondtam, hogy semmi köze ahhoz, hogy ki mit tapasztalt. Mert minden helyzet más és más!! Hogy értsd: ha átvágás 50%-ban van, akkor ha téged átvágnak ez ennek ellenére 100%)

Viszontlátásra.

2015. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én már vásároltam ilyen utcai árusoktól. Egyszer egy színes, bevonatos késkészletet, amit 3000-re alkudtam le. Annyit teljesen megér, nem túl éles, de élezhető, mosogatógépben mosható, és teljesen jól használható. Azután vettem még néhány pár zoknit, 100ft/pár. Semmivel nem rosszabb, mint amiket a kínai boltokban árulnak. Technikai cuccot, parfümöt viszont soha nem vennék. Azok tuti gagyik.

Nagyon régen egyszer vettem egy vasalót piacon. Feltűnt, hogy nem melegszik egy bizonyos hőfoknál tovább. Szétszedtem, és akkor vettem észre, hogy a hőfokszabályozó gomb sehová sem volt bekötve....

Szóval zoknit, asztalterítőt, papucsot, stb. dolgokat simán lehet szerintem vásárolni, ha sikerül lealkudni.

2015. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szegyellem magam mert a kerdeseim nem az atveres megvitatasara vonatkozott hanem a termekek minosegere.... pl az utonbbi kommentelo leirta h amit vett neki tokeletesen megfelelt es nem erzi magat becsapva... bizonyos termekek eseteben igaz ez
2015. febr. 3. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!