Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor valaki idegel, hogy...

Amikor valaki idegel, hogy most rögtön rjél oda/hol vagy már? Mi a helyes megoldás? Megéri egy csekk/baleset a sietség miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, családi autót használok. Sokszor van, hogy felhív tesóm, vagy szüleim, hogy vigyek oda valami papirt nekik mert otthon hagyták vagy vigyek pénzt mert megírták a számlát és rám várnak, siessek!

Ilyenkor ugye ki kell állnom a garázsból, megkeresni a kulcsom, esetleg felöltözni. És 5 perc múlva már csöng a telefonom hogy hol járok????


Mire mondom, hogy most ülök a kocsiba! Ilyenkor tiszta idegek hogy rám várnak siessek meg mit tökölök ennyit!

Akkor én nem szoktam meg szeretek 50 es táblánál 70-80 al menni! És 5 percenként felhívnak ilyenkor hogy merre vagyok ott vagy-e már! Mondom hogy nem. Akkor siessek!

Ha pirosat kapok a vonatnnál idegesek lesznek hogy most várhatnak egy csomót!


Mikor 3. jára hívnak fel, én is kezdek ideges lenni! Ilyenkor veszélyes mert elnézhetek egy táblát, vagy bármit.


De ha jönne a csekk, hogy gyoshhajtás, akkor mondhatnám, hogy "Hozzád rohantam ahogy kérted!" ugye?


Hogyan maradjak nyugodt mikor 3-4x felhívnak vezetés közben, 5 percenként hogy hol vagyok?

Te mit szoktáál csinánli ha azt mondják most rögtön gyere ide, és 5 percenként csörgetnek, hogy hol vagy már? Nyugod tudsz maradni?

18



2014. júl. 9. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen főnököm.


Én alapvetően birka türelemmel rendelkezem, a sokadik ilyen után felment bennem a pumpa, és fáéőton felhívtam, hogy a nagy sietségben összetörtem az autót, de ez még a kisebbik baj, mert a szembejövő az árokba borult miattam és hát a két kisgyerek nem néz ki túl jól, a felenőttek pedig tuti meghaltak. Szóval mondtam neki, hogy hívja fel az embert, aki várja a baromi sürgős fuvart, hogy aznap már nem ér oda.


Valószínűleg elég jól adtam elő, mert soha többé nem b*szogatott.

2014. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fáéőton = félúton
2014. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

50-es táblánál 80-at mész, te nem vagy normális.


Beszélj a családoddal, hogy vegyenek vissza, mert mi lesz, ha egy ilyen rohanás miatt az árokban kötsz ki?!? Mi a fontosabb, te, vagy az az öt perc amivel hamarabb odaérsz?


A másik: amikor elindulsz, kapcsold ki a mobilod, akkor hívhatnak.

2014. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű: vezetés közben nem veszed fel a telefont. Pár csengés után elmegy hangpostára. Ott, csak a kedvükért, olyan bejelentkező,szöveget hagyj, hogy "ha még egyszer hívsz, visszafordulok, szia"

Ha meg otthon van tele a hócipőd, akkor csak annyit mondj, hogy bocs, nem fog menni, most ittam egy pohár bort.

Ne magadat idegeld, hanem döntsd el előre, hogy mi lesz. És akkor legyen úgy, ha a fejük tetejére állnak is. Megmondod indukáskor, hogy mikorra érsz oda, ettől kezdve nincs telefon. Ha valami közbejön, dugó, stb, akkor tényközlés szerűen elmondod hogy ez van, ekkor meg ekkor érkezem, szia, lerak. Utána nem vesz fel.

Ha te nyugodt maradsz, és ők idegelik magukat, hogy miért nem veszed fel, le fognak szokni róla.

2014. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg kell nevelni őket. Egyszer elmondod hogy indulsz ,kb 30 perc és odaérsz ,ha késel majd szólsz. Az időt ráhagyással add meg.Ennyi. Aztán lehalkítod a telefont vagy kikapcsolod,ne idegesítsen a csörgés. Ha letelt a 30 perc és még nem értél oda ,akkor küldhetsz egy sms-t, hogy még kb x perc.
2014. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eleve nem veszem fel a telefont vezetés közben, így nem is vonja el a figyelmemet és főleg nem idegesít. Mindenesetre akármi van, tényleg egy kis ráhagyással add meg, mikorra érsz oda.
2014. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kihangosító van a ràdiómban és mikor beülök, rögtön felismeri a telefont. Ha hívnak felveszem és mivel ingyen beszélünk egymás között így álltalában addig telefonálok, még oda nem érek. Nem idegeskedek, fölösleges, folyamat közvetítem, merre járok.
2014. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amíg vezetsz kapcsold ki a telefont
2014. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!