Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vitatkoztok hitbeli...

Miért vitatkoztok hitbeli kérdésekben, amiknek se a tényét se az ellenkezőjét nem lehet bizonyítani, csak érzitek egyiket-másikat (vallás, ezotéria, mindegy)?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, amíg engem nem piszkál, bánt valaki ezzel, semmi közöm az ilyen irányú nézeteihez, abban és úgy hisz, amiben, akiben, ahogy akar. Igazából ha a hiedelmei miatt tesz valami rosszat, akkor sem a hitvilággal van feltétlenül probléma, hanem az egyénnel.

Nem lehetne békén hagyni egymást ilyen téren? Milyen kényszer vezeti a kötekedőket? Ha annyira unatkoznak, tudnék ötleteket adni, mire fordítsák inkább az energiáikat...


2015. jan. 28. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
neked sincs jobb dolgod látom.akkor hogyan adnál tippeket másoknak,hogy mire fordítsák az energiáikat?
2015. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet olvasni, tanulni, dolgozni, sétálni, sportolni, főzni, barátokkal beszélgetni, új barátokat szerezni (de kötekedő hozzáállással nem lehet).

Engem zavar, hogy egyesek képtelenek kötekedés nélkül elmenni egy ilyen téma mellett, akár itt, akár az életben, és csak gerjesztik tovább a vitát.

2015. jan. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!