Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van vmi házilag kikeverhető,...

Van vmi házilag kikeverhető, egészségre ártalmatlan szer amivel alvás alatt biztosan álmodni fogunk? Ha van, akk hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Egészen bizonyos, hogy alvás alatt álmodni fogsz. Nem kell hozzá szer.
2015. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden éjszaka alsó hangon 6-7 álmod van, aztán vagy emlékszel rá ébredéskor vagy nem.
2015. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam álmodni, ha mégis akk legalább annyira emlékszem, h álmodtam, max arra nem, h mit.
2015. jan. 29. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, hogy nem álmodsz. Teljesen. Hidd el. Nem mindenki emlékszik arra, mit álmodik, de álom nélkül nincs élet.
2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha normálisan alszol, akk nem álmodsz és ez a normális.
2015. jan. 30. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
és ezt hol álmodtad?
2015. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves végtelen okos (vagy ostoba?) kérdező. Az álom ugyanolyan fontos számunkra mint a víz, levegő, élet. Nincs nélküle emberi élet. Már a magzat is álmodik az anyja hasában. Ez tény, ezen kár vitáznod.

Más kérdés az, hogy emlékszünk-e álmainkra felébredés után. Rendszerint nem. Akkor emlékszünk rá, ha a mély alvásból hirtelen ébredünk, mert mondjuk erős zaj felébreszt.

2015. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Csak engem zavar ,hogy előttem senki se a kérdésre válaszolt hanem elkezdett veszekedni a kérdezővel. Ettől függetlenül igazuk van és mindig álmodunk még ha nem is emlékszünk rá. Azért én nem csak itt járatom a szám hanem tényleg megpróbálok a kérdésre válaszolni: Ha lefekvés előtt egy-két órával vacsorázol garantáltan álmodni fogsz! :)
2015. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2015. febr. 18. 15:51
 10/10 anonim ***** válasza:
XD én meg minden nap álmodok, nagyon tömören és emlékszem is rájuk. Mindig van benne valami morbid.
2015. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!