Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animesek! Szerintetek milyen...

Animesek! Szerintetek milyen cosplay illene az arcomhoz?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 1. 19:55
 1/9 B1nc1 válasza:

Attól függ, sajnos nem ismerek sok lány főszereplőt animékből. Lényeges, hogy milyen féle aninéket szeretsz, mert lehet hogy ami nekem tetszik az neked nem.

Igaz nem tudom, hogy milyen színű a halad de nagy valószínűséggel szőke, amivel az a baj, hogy nincs sok szőke karakter, főleg nem lány. szóval egy hajfestés szükséges lehet.

Meg még az is fontos, hogy lány vagy fiúnak akarsz beöltözni. A lány kézenfekvő lenne, de nem sok animében van olyan női szereplő aki kiemelkedő lenne. Szóval megfontolhatnád, hogy fiúnak öltözöl.

Na de maradjunk eggyenlőre a lánynál. Egy nagyon olcsó és egyszerű megoldás lenne ha Yuno-nak öltöznél a Mirai Nikki-ből, bár ahhoz lehet, hogy hosszú a hajad. Kicsit kölcségesebb lenne, de sokkal felismerhetöbb ha Mikasa-nak öltöznél az Attak on Titan-ból. Igaz nem tudom mennyi nőiességed van/ hány éves vagy, de ha gondolod beöltözhetnél Rize-nek a Tokyo Ghoul-ból. Ha meg tegyük fel fiatalabb vagy akkor Touka-nak szintén a Tokyo Ghoul-ból, bár ahhoz lekéne vágatni a hajad amit nem biztos, hogy szeretnél.

Persze van még egy rakatnyi női szereplő, de ha az allábiskból bármelyiket jól megcsinálod akkor mindenki fel fog ismerni.

Hát ennyit tudtam segíteni, ha kell mèg valamiben írj, és akkor is ha megfontolod, hogy fiúnak öltözöl, arra sokkal jobb ötleteim is vannak. Sok sikert, remélem segítettem.

2015. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Firedoom ***** válasza:

Jól nézel ki tehát bárkinek öltözhetsz :D

Viccet félretéve és hajat befestve:

-Astorea-Sora no otoshimono

-Shelee-Akame ga kill

-Nem tom nevét(angyal)-Angel Beats

Ennyi jutott eszembe ha találok még írok.

2015. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell befesteni vagy levágatni a hajad. Paroka és kész.
2015. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ugyanmar parokat is fel tudok venni.A kepen is az van rajtam,eredetileg rovid szoke tepett hajam van:D

De azert koszi a valaszokat,cukipofak vagytok^-^

14 eves vagyok,haaat fiunak nem tudom....sok sok kedvenc fiu szereplom van,csakhogy hogy tuntessem el a melleimet!? Na meg a karatetol szep vastag combjaim lettek,hat mem tudom fiunak furcsa lennek szerintem.xd

2015. febr. 2. 20:38
 5/9 B1nc1 válasza:
Ahogy akarod, bár sokkal több híres/felismerhető fiú karakter van.
2015. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,igen tudom.Ha gondolod azert leirhatod kikre gondoltal.Meg lehet atgondolom.
2015. febr. 3. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Uryuu Minene (Mirai Nikki)

Kuchiki Rukia (Bleach)

Touka (Tokyo ghoul)

Tsubaki (Soul eater)

2015. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Helena a Hellsingből.Szerintem jól állna rajtad az arcod alapján. :3
2015. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sango az Inuyashából.
2015. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!