Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak rajzolni?...

Hogyan tanuljak rajzolni? Ezzel szeretnék foglalkozni a jövőben, csak már nem vagyok "fiatal" Többi lent

Figyelt kérdés

Elég tehetséges vagyok. Szépen festek magamtól, 0 képzéssel. 3 napja festek. Előtte nem rajzoltam már fél 1 éve minimum. Aztán akkoriban is csak ceruza rajz hébe hóba. Volt hogy fél évig semmit se. Iskolában rajzoltam, de ott sose olyan jött ki mint amit alapból tudtam volna.

Szeretnék ezzel foglalkozni, nagy álmom, hogy grafikus legyek. Középiskola után ilyen irányba akartam elmenni, de mivel sose volt előképzettségem, mások azt mondták esélytelen, hogy bekerüljek. Szeretnék jó lenni. Szeretnék tanulni.

Sajnos kis koromban is nagyon ügyes voltam, míg mások pálcika embert rajzoltak én már próbálkoztam a térhatással persze "gagyi mód", de a koromhoz képest "profi" mód. És egyszer kizártak egy rajz versenyből miszerint egy felnőtt rajzolta nem én. Ez nekem akkora ér vágás volt, hogy utána kb 14-15 éves koromig utáltam rajzolni.

Privát üzenetben elküldöm szívesen az utolsó festett rajzaimat, véleményezésre. :)

Illetve szívesen elfogadok bármilyen tanácsot.

Már 22 éves vagyok. Lehetséges, még az, hogy ezt az álmom valóra váltsam, vagy már ehhez öreg vagyok? :)



2014. szept. 6. 14:46
 1/2 anonim válasza:

Az a rajzversenyes történet elég durva. Kizárni valakit azért, mert feltűnően jó volt? Mert egy "felnőtt rajzolta"? Aki ezzel indokolta, annak halvány lila gőze sincs a rajzolásról, erre a fejemet teszem.


Privátban el tudnád küldeni a rajzaidat? :)

2014. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ment az üzenet. :)
2014. szept. 8. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!